Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 жовтня, 23:59:59

В ОДА відбулося позапланове засідання штабу з питань захисту прав землевласників

27.04.2019   14:16Агенцiя

25 квітня в Чернігівській ОДА працював оперативний штаб з питань захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу Чернігівщини. Невідкладне скликання штабу ініціював голова ОДА Олександр Мисник.

Першим розглянули питання про використання без законних підстав одним з агропідприємств земельних ділянок, розташованих на території Локнистенської сільської ради Менського району.

Як повідомив Локнистенський сільський голова Володимир Кручко, днями агрофірма, яка орендує частину земель на території сільської ради, почала переорювати й розпайовані землі. Згоди на це власники паїв не надавали. Тим більше – ці землі вони використовують для заготівлі сіна для домашньої худоби. Лише протест жителів села і особисто сільського голови зупинив дії порушників.

Наразі правоохоронні органи за цим фактом порушили кримінальне провадження.

– Головне управління Держгеокадастру в області має детально вивчити, скільки власників паїв постраждали, й оперативно надати всі матеріали до правоохоронних органів для чіткого реагування на порушення прав жителів села, – наголосив Олександр Мисник.

Також члени штабу розглянули ситуацію навколо ТОВ «Успіх-Мена» Менського району. Від керівника зазначеного підприємства надійшло звернення про спробу рейдерського захоплення землі шляхом розірвання договору оренди земельної ділянки площею 8,9 гектара.

Це питання потребує детального вивчення. На думку начальника Головного управління юстиції в області Олега Трейтяка, наразі заявнику варто звернутися до адміністративного суду для призупинення відповідного рішення Менської міської ради і подальшого розгляду справи по суті.

Як повідомили у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрація також ініціюватиме перед правоохоронними органами проведення перевірки правомірності прийняття рішень міською радою.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.

Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30

Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.

Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26

Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01

ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION

Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10

Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини