30 червня відбудуться перші вибори у 6 ОТГ Чернігівщини
Обиратимуть депутатів міської ради та міського голову в Борзнянській ОТГ, депутатів сільських рад та сільських голів в Озерянській (Варвинський район), Вихвостівській (Городнянський район), Киїнській, Новобілоуській, Хмільницькій (Чернігівський район) об’єднаних територіальних громадах.
Усього ж цього дня перші вибори відбудуться у 66 об’єднаних територіальних громадах (7 міських, 14 селищних, 45 сільських) 19-ти областей України.
Окрім того, 30 червня у тринадцяти регіонах пройдуть додаткові вибори депутатів 14 сільських та 16 селищних рад, що приєдналися до ОТГ.
Тож додаткові вибори пройдуть і в 5 ОТГ Чернігівщини: Вертіївській сільській Ніжинського району, а також селищних: Любецькій Ріпкинського району, Деснянській Козелецького району, Гончарівській та Михайло-Коцюбинській Чернігівського району.
Виборчий процес перших та додаткових виборів стартуватиме з 11 травня 2019 року.
Останні новини Чернігівщини
У Ріпках відкрили ветеранський простір за підтримки міжнародних партнерів 09:41
Днями у Ріпках відкрили ветеранський простір «Свої. Разом». Його створено в межах грантової ініціативи, яку реалізувала ГО «Центр гуманітарних технологій «Ахалар» за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні та за фінансової підтримки Уряду Німеччини.
Напередодні Дня медичного працівника Костянтин Мегем привітав фахівців обласної дитячої лікарні 09:09
27 липня, у день пам’яті святого Пантелеймона, своє професійне свято відзначатимуть українські медики. З цієї нагоди перший заступник голови ОДА Костянтин Мегем привітав сьогодні працівників Чернігівської обласної дитячої лікарні.
Веслувальники Чернігівщини – серед призерів фіналу Командного чемпіонату України 08:34
З 15 до 19 липня у місті Умань відбувся фінал Командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат з веслування на байдарках і каное.
28 липня: цей день в Україні і світі 07:58
День 1615 Російська агресія - Day 1615 Russian aggression
Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.