Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 жовтня, 23:49:58

В Новгород-Сіверському припинено трансляцію семи російських телеканалів

02.04.2019   15:10Агенцiя

Спільними зусиллями представника Національної ради у Чернігівській області та обласного Управління Служби безпеки України в ресторані “Квадрат” припинено трансляцію семи іноземних телеканалів, що заборонені до розповсюдження на території України.

24 березня до чернігівського представника регулятора  надійшла скарга від мешканця області про те, що в ресторані “Квадрат” у місті Новгород-Сіверському ретранслюються  обмежені для показу відповідно до рішень Національної ради російські телеканали. Серед них – “Russia Today TV( RTTV)”, “Первый канал. Всемирная сеть”, “РТР-Планета”, “ТНТ”, “Россия-24”, “НТВ-МИР”, “СОЮЗ”.

За результатами співпраці з Управлінням СБУ у Чернігівській області та профілактичної бесіди його працівників із керівництвом цього громадського закладу показ телеканалів припинено.

У разі виявлення подібних фактів представник Національної ради  разом із підрозділами СБУ й далі проводитиме відповідну роботу в області.

Останні новини Чернігівщини

Чоловіка, який вчинив розбій і заволодів 500 тис. грн, засуджено до 11 років 6 місяців позбавлення волі – задоволено апеляційну скаргу прокурора 17:49

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури Київський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу прокурора на вирок Деснянського районного суду міста Чернігова, яким 34-річного жителя Київщини визнано винним у розбої, вчиненому за попередньою змовою групою осіб у особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 187 КК України).

Чернігівщина на екваторі І етапу олімпіадних змагань 17:12

Упродовж 25 – 26 жовтня 2025 року на Чернігівщині відбувся І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із хімії, німецької мови та географії, що стали екватором в графіку проведення олімпіад.

Рівень захворюваності на ГРВІ залишається нижчим за епідемічний поріг на 56,0%. 16:31

Рівень захворюваності на ГРВІ залишається нижчим за епідемічний поріг на 56,0%.

Ворогом здійснено чергову атаку на енергосистему області. 16:09

Вчора ворог здійснив чергову атаку на енергосистему Чернігівської області.

Водій з ознаками спʼяніння намагався втекти від патрульних 15:33

Сьогодні, близько 2-ї години, патрулюючи автодорогою М-01 (Київ — Чернігів — Нові Яриловичі), поблизу села Трисвятська Слобода, інспектори помітили автомобіль Chevrolet Lacetti, який рухався без державного номерного знаку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини