Учасники громадського обговорення у Миколаївці підтримали пропозицію увійти до Березняської ОТГ
Днями Березнянська селищна рада ініціювала добровільне об’єднання у складі територіальних громад трьох рад: Миколаївської та Локнистенської сільських та Березняської селищної.
Жителі селища Березне на громадському обговоренні підтримали цю ініціативу і висловили згоду об’єднатися з Миколаївкою та Локнистим. Цю ініціативу підтримали і депутати селищної ради на сесії.
27 березня відбулися громадські обговорення у Миколаївській сільській раді. У зборах взяла участь Людмила Чабак, радник з децентралізації Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Вона розповіла присутнім про можливості та перспективи, які мають об’єднані територіальні громади. А також акцентувала увагу присутніх, що Березнянська громада має всі шанси бути спроможною.
Також у зустрічі взяв участь Сергій Мурований, заступник голови Менської РДА, та Ольга Романченко, Березнянський селищний голова. Представник районної влади зазначив, що децентралізація сьогодні дає шанс сільським територіям шанс на розвиток та майбутнє. І з ким об’єднуватися вони вирішують самі.
Учасники громадського обговорення у Миколаївці підтримали пропозицію увійти до Березняської ОТГ. Далі справа за депутатами сільської ради, які у найближчі дні збираються на сесію.
Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:27
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.
На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23
Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.
Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22
Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.
11 червня: цей день в Україні і світі 08:20
День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48
Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.