Петро Порошенко наголосив, що одним із пріоритетів розвитку держави має бути подолання бідності
«Подолання бідності – це є точно невідкладне, життєво важливе завдання. Це надзвичайно важливий фронт. Ми мусимо це зробити не тільки заради бідних, але й заради всіх без винятку українців. Адже бідність – це загальнонаціональне приниження. Бідність – це психологічна травма для всього суспільства, гальмо в розвитку всієї держави», - зазначив Петро Порошенко.
За його словами, нинішній економічний підйом дає реальні підстави для його плану подолання злиднів: «Запам’ятайте чотири слова – це індексація, монетизація, компенсація і підтримка родин».
Глава держави нагадав, що про індексацію пенсій було прийнято рішення ще в 2017 році. «З 1 березня відтепер, включно з 2019 роком, вже проводимо і проводитимемо щороку (індексацію – ред.). У Чернігівській області пенсія після перерахунку буде підвищена для 262 тисяч осіб. Середній розмір підвищення пенсій 530 грн. Я знаю, що це небагато. Ще включно до цього, 69 тисяч осіб на Чернігівщині отримають підвищення більше тисячі гривень», - сказав Петро Порошенко.
Глава держави розяснив рішення монетизувати субсидії: «Відтепер держава не просто даватиме гроші газовим компаніям чи комунальникам. Гроші будуть віддаватися самим споживачам. Сьогодні в області отримають субсидію 142 тисяч домогосподарств».
Він також наголосив, що обов’язково буде забезпечено підвищення мінімальної заробітної плати. Президент нагадав, що у 2015 році мінімальна зарплата була 1378 грн., це становило 63 долари. «У 2019 році при середньозваженому курсі 26,6 у гривнях мінімальна зарплата становитиме 4173 грн. і, відповідно, 154 долари», - повідомив він.
Під час виступу на Раді регіонального розвитку Чернігівщини Глава держави зазначив, що «вже п’ять років, як ми, українці, йдемо своїм шляхом». Він зауважив, що напрямок розвитку був чітко визначений Революцією Гідності і мільйонами людей, які вийшли на майдани з чіткою вимогою інтеграції в Європейський Союз.
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.