Олександр Мисник: на Чернігівщині є зацікавленість у співпраці з латвійським бізнесом
Бізнесові зв’язки між підприємствами Чернігівщини та їх латвійськими партнерами щороку міцнішають та розширюються. Про це йшлося на зустрічі голови облдержадміністрації Олександра Мисника з делегацією посольства Латвійської Республіки в Україні, яку очолював Другий секретар посольства Андрейс Карповічс.
Тільки минулорічний товарообіг між сторонами склав 5,2 мільйона доларів США. При цьому експорт порівняно з 2017 роком зріс на 10,4%, а імпорт — на 26%. До Латвії продавали, переважно, комплектуючі, деревину та вироби з неї, сільгосппродукцію та іграшки. А завозили, відповідно, трикотажні тканини та комплектуючі.
— Чернігівщина зацікавлена у розширенні співпраці з латвійськими партнерами, у виході до Балтійського моря, — зазначив голова облдержадміністрації. — В області цього року знову зібрано рекордний врожай зернових, тож сільгоспвиробники готові поставляти свою продукцію до країн Балтії і далі.
Обласна влада також готова всіляко сприяти залученню латвійських інвестицій, адже створення сприятливого бізнес-клімату — один з основних пріоритетів Плану перспективного розвитку Чернігівщини на 2019-2021 роки.
Керівник торгової місії Латвійського агентства інвестицій та розвитку Айнарс Межулис підкреслив готовність латвійського бізнесу до діалогу та зазначив, що все більше його співвітчизників наважуються інвестувати в Україну. У складі нинішньої делегації підприємці, які займаються виробництвом торфу, лісопереробкою, постачанням комунальної та складської техніки, розробкою кар’єрів та наступним риборозведенням, ремонтом доріг, металообробкою та оборонними технологіями. Усі вони приїхали на Чернігівщину в пошуках надійних бізнес-партнерів та взаємовигідної співпраці.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21
Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами
Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49
На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:46
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.
12 травня: цей день в Україні і світі 08:44
День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression