Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 03:11:56

Міська рада звернулася до керівництва держави з проханням допомогти чернігівцям в опалювальний період

01.02.2019   10:22

Чернігівська міська рада звернулася до Президента України та Прем’єр-міністра України щодо компенсаційних заходів за рахунок коштів державного бюджету для допомоги мешканцям Чернігова в оплаті житлово-комунальних послуг під час проходження опалювального сезону.

Відповідне рішення міської ради прийняте за ініціативи Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка 31 січня на засіданні 38-ої сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання.

- Сьогодні, дійсно, багатьом людям дуже важко. Ціни на газ та опалення зросли, й відповідно збільшилось навантаження на людей. Одночасно ще й зменшилась кількість сімей, які користуються можливістю отримання пільг та субсидій від держави. Тому слушною є пропозиція, щоб Президент України поставив питання перед Урядом знайти компенсаційні інструменти для того, щоб підтримати соціально-незахищені верстви населення, - підкреслив Владислав Атрошенко.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50

9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації

Надзвичайні події в області за останню добу 11:43

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.

У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42

У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.

10 лютого: цей день в Україні і світі

10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48

День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини