Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 13:33:59

На засіданні виконавчого комітету Прилуцької міської ради

04.08.2012   08:58Агенцiя

31 липня відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, на розгляд якого вносилося 18 питань.

Виконком затвердив План заходів з виконання у 2012 році Загальнодержавної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року"
 
Виконком затвердив міський план заходів з виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 травня поточного року "Про затвердження плану заходів з виконання у 2012 році Загальнодержавної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року".
 
При реалізації міського плану заходів у напрямку охорони здоров'я та формування здорового способу життя особлива увага звертатиметься на здійснення заходів, спрямованих на запобігання дитячій інвалідності та підвищення рівня надання медичної допомоги дітям-інвалідам; на інформування дітей шкільного віку про те, як захистити себе від захворювання на ВІЛ/СНІД та формування толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД дітей; на забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей.
 
У освітньому напрямку увага приділятиметься створенню рівних умов для доступу кожної дитини до позашкільної освіти, до послуг закладів соціально-культурної сфери з метою розвитку здібностей та обдарувань дітей, задоволення їх культурних запитів і потреб.
 
Велика увага приділятиметься захисту прав дітей різних категорій, особливо дітей-інвалідів та соціально незахищених.
 
Крім того, акцентуватиметься увага на підвищенні ролі територіальної громади у вирішенні питань захисту прав та розвитку дітей. Забезпечуватиметься реалізація права дітей на висловлення своєї думки, виховання навичок прийняття соціально мотивованих рішень тощо.


 Виконком, заслухавши інформацію заступника міського голови Григорія Мисана про хід виконання рішення виконавчого комітету від 22 травня поточного року "Про затвердження плану заходів з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей у місті Прилуки у 2012 році", зняв дане рішення з контролю у зв'язку з його виконанням.


Виконком погодив графік подачі питної води
 
З метою забезпечення в літній період необхідною кількістю питної води мешканців мікрорайону Ракитний виконавчий комітет погодив графік подачі питної води з квітня по вересень з 5  до 9 години та з 17  до 21 години.


Затверджено протокол конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування
 
Виконком відповідним рішенням затвердив протокол конкурсного комітету Прилуцької міської ради з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування від 23 липня поточного року.

Відповідно до протоколу переможцем конкурсу визнано В'ячеслава Кудлая по маршрутах, що вносилися в ЛОТах № 15 "Берегова - Дослідна" і № 21 "273 квартал - Дослідна" та №38 "Оранжерея - Дачі (Манжосівка)" і № 21  "273 квартал - Дослідна".
 
По маршруту № 4 "Школа № 12 - Дачі (Замістя) переможцем визнано перевізника Володимира Марочка.


З метою забезпечення економного та раціонального використання бюджетних коштів
 
На виконання постанови Кабінету Міністрів України, з метою забезпечення економного та раціонального використання бюджетних коштів, передбачених на утримання органів місцевого самоврядування, виконавчий комітет затвердив заходи на період до 01 січня 2014 року, відповідно до яких передбачено вжиття заходів щодо скорочення споживання енергоносіїв;  обмеження здійснення за рахунок коштів загального фонду міського бюджету витрат, передбачених у планах асигнувань на транспортні послуги та відрядження за кордон; недопущення використання бюджетних коштів для проведення святкових заходів (за винятком централізованих міських заходів) та друкування продукції, не пов'язаної з виконанням завдань і функцій органів місцевого самоврядування. Окрім вищезазначених, передбачено ряд інших заходів, що забезпечать економне та раціональне використання бюджетних коштів.


Члени виконавчого комітету розглянули ряд питань щодо захисту прав дитини
 
Члени виконкому розглянули ряд питань, які містять інформацію з обмеженим доступом, зокрема, про утворення прийомної сім'ї і влаштування дитини та виконання договірних зобов'язань; про зміну статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, на статус дитини-сироти; про припинення повноважень піклувальника над дитиною та про порядок побачення з дитиною.


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Прилуцької міської ради

Останні новини Чернігівщини

Владислав Атрошенко придбав апарат ШВЛ для міської лікарні, яка прийматиме хворих з коронавірусом

Владислав Атрошенко придбав апарат ШВЛ для міської лікарні, яка прийматиме хворих з коронавірусом 12:11

Протягом останніх днів для міської лікарні № 2, яка першою прийматиме можливих хворих на коронавірус, закупили п’ять нових апаратів штучної вентиляції легень.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 11:04

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

У Чернігові, Ніжині та Прилуках можна шукати роботу онлайн – по карті вакансій міста

У Чернігові, Ніжині та Прилуках можна шукати роботу онлайн – по карті вакансій міста 10:56

Інтерактивною картою вакансій можуть скористатися бажаючі знайти роботу не лише у місті Чернігові, а й у містах Ніжині та Прилуках. Адже заявлені у службу зайнятості вакансії знаходяться у вільному доступі в мережі Інтернет.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 10:40

30 березня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини