Звернення Територіального управління МНС у Чернігівській області до мешканців і гостей Чернігівщини
В Чернігівській області щодоби до підрозділів МНС находять все нові й нові повідомлення про трагічні випадки на водоймах. Головними причинами лиха є порушення правил безпечної поведінки під час купання або користування плавзасобами. Часто винуватцями надзвичайних подій є люди в нетверезому стані або діти, які залишившись без нагляду дорослих вигадують небезпечні розваги.
МНС
Шановні громадяни!
Щоб уникнути лиха, купайтеся тільки в спеціально відведених для цього місцях, ні в якому разі не заходьте у воду в нетверезому стані, не пірнайте в незнайомих місцях, з мостів, на мілководді та після тривалого перебування на сонці. Не влаштовуйте небезпечні ігри на воді. Розраховуйте свої сили та не запливайте далеко. Уникайте води зі швидкою течією. Контролюйте дозвілля дітей, які можуть вигадати небезпечні ігри на воді.
Пам'ятайте! Помилкова впевненість в безпеці присипляє у людей обережність і пильність. Це, в свою чергу, породжує порушення правил безпечної поведінки, яке тягне за собою трагічні наслідки! Будьте уважними, не випробовуйте свою долю та бережіть найвищу цінність - людське життя!
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.