Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 березня, 13:40:33

Представники ОПОРИ та поліції домовились про співпрацю під час президентської виборчої кампанії

25.01.2019   07:49Агенцiя

Представники Національної поліції та Громадянської мережі ОПОРА на Чернігівщині взаємодіятимуть на виборах Президента України.


Про це йшлося 23 січня під час зустрічі координаторки спостереження за виборами ОПОРИ в Чернігівській області Наталії Висіканець, громадської омбудсменки з виборчих прав в Чернігівській області Олени Рогової із Едуардом Альохіним, начальником обласного управління УМВС.

Координаторка спостереження за виборами ОПОРИ в Чернігівській області Наталія Висіканець зазначила: «Враховуючи всі особливості нинішніх виборчих президентських перегонів, важливо спільно  з правоохоронцями діяти швидко та результативно, аби не допускати порушень і забезпечувати дотримання вимог законодавства».

Громадська омбудсменка з виборчих прав в Чернігівській області Олена Рогова додала: «Ми готові ділитися власним досвідом  з поліцією і просити про взаємну допомогу.  Водночас  з тим пам’ятаючи, що моніторинг дій правоохоронців залишається одним з пріоритетних завдань захисників виборчого права».

Начальник обласного управління УМВС в Чернігівській області Едуард Альохін додав: «Поліція готова оперативно реагувати на зміни в стратегіях і методиках ведення передвиборчої агітації. Ми прагнемо досягти максимально цивілізованого процесу».


Наталія Висіканець, координаторка спостереження за виборами ОПОРИ в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.