ЦВК зареєструвала Анатолія Гриценка кандидатом на президентських виборах
Сьогодні, 15 січня, Анатолій Гриценко був зареєстрований Центральною виборчою комісією кандидатом на виборах 31 березня 2019 року.
Лідер «Громадянської позиції» отримав посвідчення кандидата на виборах.
«Щойно з ЦВК. Отримав посвідчення кандидата у президенти. Попереду – виснажлива, але, вірю, переможна кампанія. І потім робота - заради нашого з вами майбутнього! Ці вибори будуть для України вирішальними», - сказав Анатолій Гриценко.
Він додав, що його команда не допустить фальсифікацій на виборах та зробить все можливе, щоб виборчий процес та день голосування пройшли прозоро та чесно.
«Ми знайдемо рішення, щоб люди відчували себе впевнено і знали, що кожен голос буде захищений», - підкреслив кандидат.
Нагадаємо, 12 січня лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко подав документи у Центральну виборчу комісію для реєстрації його як кандидата на виборах Президента України, які відбудуться 31 березня.
За день до цього, 11 січня, відбувся XIII З’їзд політичної партії «Громадянська позиція». На З`їзді прийняли рішення про висунення Анатолія Гриценка кандидатом на чергових виборах Президента України.


PR
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.