Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 січня, 13:42:16

На Чернігівщині закінчується дія воєнного стану

26.12.2018   13:55Агенцiя

У ряді областей держави, в тому числі і на території Чернігівщини 26 грудня, закінчується дія воєнного стану.

Правовий режим воєнного стану строком на 30 діб було введено на території 10 областей України Указом Президента від 26 листопада 2018 року № 393.

Заходи, здійснені в Чернігівській області в рамках виконання цього Указу, проаналізували сьогодні під час засідання Ради оборони області, яке провів голова ОДА Олександр Мисник.

Керівник області наголосив, що дія воєнного стану показала високу мотиваційну та мобілізаційну готовність резервістів першої та другої черги. Область у цілому виконала всі поставлені завдання.

Проте виявилися деякі проблеми. Це, перш за все, охорона об’єктів критичної інфраструктури.

– Ми повинні пам’ятати про виклики, які ставить перед нами прикордонне розташування нашої області, — підкреслив Олександр Мисник.

Під час проведення Ради оборони повідомлено, що область повністю виконала завдання стосовно направлення на навчальні збори військовозобов’язаних оперативного резерву першої черги.

Також стовідсотково відпрацьовано планове завдання з призову громадян на строкову військову службу. 549 уродженців Чернігівщини поповнили лави Збройних Сил України.

Крім того, 18 грудня завершено проведення робіт з очищення від вибухонебезпечних предметів території навколо 6-го арсеналу ЗСУ в Ічнянському районі (очищено 70 тисяч гектарів території, зібрано понад 100 тисяч вибухонебезпечних предметів).

Завершуючи засідання, Олександр Мисник підкреслив, що робота з посилення обороноздатності повинна тривати постійно. Голова ОДА подякував усім присутнім за сумлінне виконання обов’язків.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48

Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.

26 січня: цей день в Україні і світі

26 січня: цей день в Україні і світі 08:43

День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини