Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 00:57:04

В жовтні на Чернігівщині пройшли заходи Європейського тижня місцевої демократії

02.11.2011   09:31Агенцiя

П’ятий рік поспіль органи місцевого самоврядування, територіальні громади Чернігівщини мають змогу активно долучатися до надбань кращого досвіду представницьких органів місцевого рівня країн – членів Ради Європи, порівнювати свою діяльність з міжнародними зразками публічної влади в рамках участі у заходах Європейського тижня місцевої демократії.

Останній започаткований за ініціативи Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи та згідно з Указом Президента України від 27 вересня 2007 року “Про Європейський тиждень місцевої демократії”.

Організація цього заходу в поточному році розпочалася на Чернігівщині ще на початку липня, коли обласна рада звернулася до голів районних, міських рад області щодо забезпечення широкої участі органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад у Європейському тижні місцевої демократії 10-16 жовтня 2011 року.

Завдяки цьому, місцеві ради області взяли активну участь в організації та проведенні різнопланових заходів щодо інформування населення стосовно принципів, надбань та досягнень функціонування місцевої демократії в Україні та Європі, покращання форм і методів роботи органів місцевого самоврядування, сприяння обізнаності членів територіальних громад щодо шляхів вирішення питань місцевого значення.

В приміщеннях місцевих рад області були оформлені тематичні стенди, відбулися дні відкритих дверей самоврядних органів, збори активу територіальних громад за участю депутатів і виборців.

Європейська тема висвітлювалася у місцевих засобах масової інформації. У навчальних закладах відбулися цікаві зустрічі, конкурси, тематичні уроки, лекції, вечори, вікторини та багато інших тематичних заходів.

Власними силами органів місцевого самоврядування із залученням населення в територіальних громадах області під час проведення Тижня було вирішено чимало питань, пов’язаних із організацією роботи місцевих рад та забезпеченням життєдіяльності громад.

Загалом, за даними, які надійшли з усіх 22-х районів та 3-х міст обласного значення, в територіальних громадах Чернігівської області, підготовлено і проведено 2516 різноманітних заходів з нагоди Європейського тижня місцевої демократії, в тому числі: 186 зборів громадян, 434 “дні відкритих дверей” в радах, 381 зустріч депутатів із старшокласниками в школах, облаштовано 527 тематичних стендів, підготовлено більше 900 інформаційно-пізнавальних та інших заходів, спрямованих на вирішення місцевих проблем.

Звіти проведення заходів Європейського тижня місцевої демократії, надані відповідними радами області, розміщені в рубриці “Бібліотека”.


Начальник організаційного відділу виконавчого апарату обласної ради Олександр Антоненко

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини