Рада оборони Чернігівщини обговорила підвищення обороноздатності та забезпечення функціонування інфраструктури області
В обласній державній адміністрації відбулося чергове засідання Ради оборони Чернігівської області.
Її очільник, голова облдержадміністрації Олександр Мисник, підкреслив: необхідно забезпечити стале функціонування інфраструктури області та виконання усіх заходів з підвищення обороноздатності. Також на Чернігівщині слід активізувати роботу для успішного закінчення планового осіннього призову до лав Збройних Сил України.
Правоохоронці та військові в області не втрачають пильності.
За словами військового комісара Чернігівщини Олександра Криворучка, на початку грудня проведуть навчальні збори резервістів та підрозділів територіальної оборони.
Учасники засідання нагадали, що підрозділи Національної поліції ще з 20 листопада переведені на посилений режим роботи. Так, посилені всі без виключення наряди, а особливо у прикордонних районах — там розміщено 18 додаткових постів. У всіх районах, що межують з лінією державного кордону, збільшено кількість груп швидкого реагування.
Прикордонники повідомили про те, що пасажиропотік через українсько-російський кордон зменшився. На сьогодні обмежено пропуск на територію України чоловіків – громадян Російської Федерації – віком від 16 до 60 років. У Чернігівській області було заборонено в’їзд вже 60 таким особам. Це обмеження не стосується громадян України, які в’їжджають з території країни-агресора.
Водночас, за інформацією органів контррозвідки, в інформаційному просторі районів Чернігівщини, суміжних з Брянською областю РФ, здійснюється цілеспрямоване нагнітання панічних настроїв.
До зони відповідальності рад оборони також входить евакуація, у разі початку бойових дій, затриманих і засуджених осіб, які перебувають в ізоляторах тимчасового тримання та установах виконання покарань. Рада оборони Чернігівської області готова до цього — за потреби ПАТ «Укрзалізниця» надасть 15 вагонів для евакуації таких осіб.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50
Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.
На Алеї Героїв оновили меморіальну експозицію зі світлинами та історіями загиблих воїнів 17:39
У Чернігові на Алеї Героїв 26 листопада оновили інформаційні стенди зі світлинами та короткими біографіями ще 60 військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи місто та Україну.
На Чернігівщині суд виніс вирок двом військовим рф, які незаконно позбавили волі та розстріляли мирних українців у Ягідному 16:47
Чернігівський районний суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження щодо військовослужбовців армії рф, які під час тимчасової окупації села Ягідне Чернігівського району незаконно позбавили волі двох цивільних чоловіків, утримували їх в нелюдяних умовах, а потім обох розстріляли. Суд ухвалив вирок окупантам – довічне позбавлення волі.
Безпека, освіта і відновлення після обстрілів: начальник ОВА працював у Новгород-Сіверському і Корюківському районах 16:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із заступником Дмитром Синенком здійснили робочий візит на прикордоння.