У Чернігові білборд із зображенням Євгена Мураєва облили фарбою
У Чернігові рекламний щит із зображенням Євгена Мураєва облили червоною та зеленою фарбами. Він є чинним народним депутатом України, лідером партії «Наші», а також потенційним кандидатом на пост Президента України. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.
Коментувати інформацію ОПОРІ за номером, вказаним на сторінці партії «Наші» в Facebook, відмовились, посилаючись на відсутність свого офіційного представника в області. Проте оператор Наталія підтвердила отримання повідомлення: «Зафіксували ваші слова і передали до підрозділу по роботі зі ЗМІ».
Речниця Чернігівського міського відділу поліції Юлія Ковтун розповіла ОПОРІ, що заяви стосовно пошкоджених білбордів не надходили.
Як зазначає координаторка спостереження за виборами ОПОРИ в Чернігівські області Наталія Висіканець, зараз подібні випадки кваліфікуються як хуліганські дії, а от під час виборчої кампанії це може сприйматися також і як перешкоджання діяльності кандидата.
Як зазначають спостерігачі ОПОРИ, загалом в Чернігові серед 450 рекламних щитів дві третини площ займають матеріали потенційних кандидатів в Президенти України. На білбордах відсутні вихідні дані, проте це не є порушенням до початку офіційного виборчого процесу й розцінюється як рекламний матеріал. Офіційний початок кампанії – 31 грудня цього року, а самі вибори Президента України відбудуться 31 березня 2019 року.
Відповідно до ч. 1 ст. 44 та ч. 1 ст. 57 Закону України «Про вибори Президента», передвиборна агітація розпочинається кандидатом на пост Президента України наступного дня після дня його реєстрації Центральною виборчою комісією і закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем виборів.
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression