Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 19:02:52

Розпочинається виборчий процес у 123 об'єднаних територіальних громадах

03.11.2018   11:10Агенцiя

Вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів відбудуться 23 грудня.

Сьогодні розпочинається виборчий процес перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів у 123 об'єднаних територіальних громадах (ОТГ).

Як повідомили у прес-службі Центральної виборчої комісії, вибори у 15 міських, 21 селищній, 87 сільських ОТГ у 21 області призначені на 23 грудня 2018 року.

До складу цих 123 ОТГ увійшли 511 місцевих рад (міських – 15, селищних – 25, сільських – 471). Загалом, за попередніми підрахунками, у цих виборах зможуть взяти участь понад 685 тисяч виборців.

На Чернігівщині 23 грудня 2018 року перші вибори відбудуться у 5 ОТГ: Киїнській, Новобілоуській, Борзнянській, Озерянській та Хмільницькій.
А додаткові – у громадах, які доєднали до себе сусідні села: Вертіївська сільська рада – у селах Березанка, Велика Кошелівка, Дуболугівка, Заньки, Черняхівка, Лісове; Любецька селищна рада – Мохначі, Галків, Губарі, Семаки, Углова Рудня, селище Пересаж.

Згідно з Календарним планом підготовки до виборів, до 10 листопада включно районні виборчі комісії повинні утворити сільські, селищні, міські виборчі комісії (ТВК) та сформувати їх склад. 19 листопада розпочнеться процес висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови на перших місцевих виборах.

Загальна сума, передбачена на підготовку і проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і відповідних сільських, селищних, міських голів 23 грудня, становить 31 мільйон 51 тисяча 500 гривень.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21

Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини