Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 01:04:16

Начальник Державтоінспекції області зустрівся з журналістами

01.11.2011   12:14

В приміщенні сектору зв’язків з громадськістю УМВС України в Чернігівській області відбулась прес-конференція за участю начальника УДАІ УМВС Олександра Єршова.

Тема обговорення стосувалась роботи Державтоінспекції УМВС України в Чернігівській області щодо профілактики дорожньо-транспортних пригод, виявлення та документування порушень Правил дорожнього руху, що безпосередньо впливають на аварійність в регіоні, зокрема керування транспортними засобами водіїв в стані алкогольного сп’яніння.

Як зазначив Олександр Олександрович: “За 9 місяців 2011 року на території Чернігівської області зареєстровано 416 дорожньо-транспортних пригод, в яких 84 особи загинуло та 522 особи отримали тілесні ушкодження. В порівнянні з минулим роком кількість ДТП зменшилась на 91 автопригоду (-17,9%), при цьому загинуло на рівні минулого року, отримали тілесні ушкодження на 115 осіб менше (-18,1%).

Не зважаючи на зменшення кількості ДТП ситуація на автодорогах Чернігівщини невтішна.

Головна причина – низька культура учасників дорожнього руху, яка проявляється крайньою зневагою до Правил дорожнього руху, утверджують агресивну поведінку водіїв та пішоходів. Нетерпимість та принцип вседозволеності характерні для учасників руху.

Статистичні данні свідчать, що за 9 місяців поточного року на території Чернігівської області водії в стані алкогольного сп’яніння допустили 62 дорожньо – транспортні пригоди, в яких 6 осіб загинуло та 80 отримали тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості.

За звітний період працівниками Державтоінспекції Чернігівської області задокументовано 8012 фактів керування водіями транспортних засобів в стані алкогольного сп’яніння.

Хотілось би звернути увагу на те, що немаловажними залишаються такі порушення правил дорожнього руху, як порушення вимог дорожніх знаків та дорожньої розмітки; створення аварійної ситуації; не користування пасками безпеки, які впливають на ситуацію що сталася на автошляхах області. Працівниками Державтоінспекції при нагляді за дорожнім рухом виявлено 304 випадки створення аварійної ситуації одним із учасників дорожнього руху для інших; 12000 порушень вимог дорожніх знаків та дорожньої розмітки; 4383 випадки не використання засобів пасивної безпеки – пасків безпеки в автомобілі водіями та їх пасажирами.

Інформаційна і роз’яснювальна робота з попередження дорожньо-транспортних пригод відіграє значну роль у роботі Державтоінспекції. Вона полягає в профілактиці, сприяє виробленню навичок безпечного поводження на дорозі та розвитку загальної культури поведінки. Для цього слід сформувати у учасників дорожнього руху відповідальне ставлення до особистої безпеки та безпеки оточуючих, готовність до ефективних, обґрунтованих вчинків у різноманітних дорожніх ситуаціях відповідно до діючих правил дорожнього руху.

З метою зниження аварійності на території області Державтоінспекцією вживаються комплекс профілактичних заходів. На вихідні та святкові дні задіюється максимум особового складу ДАІ для нагляду за дорожнім рухом в регіоні. Дислокація розробляється з урахуванням міст концентрації дорожньо – транспортних пригод та аварійно – небезпечних ділянок дороги, місцях масового скупчення громадян.

За ініціативи Державтоінспекції виготовленні та широко розповсюджуються серед водіїв тематичні листівки з жахливими наслідками дорожньо – транспортних пригод, причинним наслідком більшості з яких наголошую стало вживання спиртних напоїв за кермом.

Запроваджуємо проведення „прямого телефонного зв’язку”. Що вівторка я особисто буду відповідати на звернення громадян з 16:00- 17:00.

Хочу також наголосити на тому що прийом громадян здійснюють і мої заступники:

четвер 15:00-19:00 – Заступник начальника управління ДАІ підполковник міліції Побережець Артур Анатолійович;

п’ятниця 15:00-19:00 – Заступник начальника управління ДАІ – начальник відділу дорожньо-патрульної служби та організації розшуку викраденого автомототранспорту полковник міліції Сорока Павло Михайлович

Щоденно з 9 до 17 години, у межах своєї компетенції, прийом громадян здійснюють керівники служб.

Прийом громадян з питань отримання дозволів на перевезення негабаритних та небезпечних вантажів проводиться з вівторка по четвер з 9 до 17 години.

Прийом громадян у суботу, неділю, вихідні дні, а також після 17 години щоденно, здійснюють працівники чергової частини управління ДАІ області.

Після доповіді Олександра Олександровича журналісти задали йому декілька запитань, на які отримали змістовні відповіді.

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини