Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 липня, 20:00:54

Міський бюджет компенсуватиме "Укрзалізниці" проїзд пільговиків приміськими поїздами

26.10.2018   13:06

Програму компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян (мешканців міста Чернігова) на залізничному транспорті приміського сполучення на 2019-2021 роки прийняли на сесії Чернігівської міської ради сьогодні, 26 жовтня.

Як відомо, окремі категорії громадян мають право на пільговий проїзд у приміському залізничному транспорті. Мова про 11 оборотних рейсів поїздів з Чернігова до Ніжина, Неданчичів та Горностаївки через залізничні станції. Компенсувати ці кошти Укрзалізниці у випадку відсутності субвенції з Державного бюджету України має Чернігівська міська рада. Механізм виділення коштів – відповідна міська Програма, яку розробило Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради.

Загальний обсяг фінансів для реалізації програми – 1,8 млн грн, по 600 тис грн щороку. Ці суми обраховані виходячи із реальної кількості чернігівців, які користуються приміськими поїздами.

Програма визначає перелік категорій чернігівців, за проїзд яких у приміських поїздах «Укрзалізниця» отримуватиме компенсацію від міста:
    інваліди війни І-ІІІ груп та особи, які до них прирівняні; супровідники інваліда війни І групи та особи, прирівняної до інваліда при сумісній поїздці (не більше одного), учасники Другої світової війни;
    інваліди війни І-ІІІ груп та особи, прирівняні за пільгами до них; супровідник інваліда війни І групи при сумісній поїздці;
    учасники бойових дій;
    батьки військовослужбовців, які загинули чи померли або пропали безвісти під час проходження військової служби;
    інваліди, діти-інваліди;
    особи, які супроводжують інвалідів І групи або дітей-інвалідів (50% знижки вартості проїзду у період з 1 жовтня до 15 травня);
    постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи – 1-ї категорії, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС – 2-ї категорії;
    неповнолітні діти, які потерпіли від аварії на ЧАЕС і яким встановлена інвалідність, пов’язана з аварією на ЧАЕС;
    діти віком до 6 років в супроводі дорослого (дітям віком від 6 до 14 років надається 25% знижка вартості проїзду);
    діти сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються або навчаються у навчально-виховних, навчальних або інтернатних закладах;
    діти з багатодітних сімей;
    пенсіонери за віком;
    ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани податкової міліції, ветерани Державної пожежної охорони, ветерани Державної кримінально – виконавчої служби України, ветерани служби цивільного захисту, ветерани Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Підраховано, що загалом у Чернігові нараховуються майже 83 тис. громадян, які у разі користування приміським залізничним транспортом мають право на пільгу.

Регіональна філія «Південно-західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» щомісяця рахує скільки громадян і вказаних вище категорій скористалось пільговим проїздом.

Пільги надаються мешканцям міста Чернігова на підставі посвідчення, що підтверджує правовий статус окремої категорії пасажира-пільговика.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини