Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 23:27:40

Підписано Меморандум про співробітництво між Державною службою геології та надр України, Чернігівською ОДА та Чернігівською облрадою

26.10.2018   13:02Агенцiя

25 жовтня голова обласної ради Ігор Вдовенко разом із в.о. обов'язки голови обласної державної адміністрації Юлією Свириденко зустрівся з в.о. голови Державної служби геології та надр України Олегом Кирилюком.

Під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання розвитку співпраці у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр та підписали відповідний Меморандум про співробітництво між Державною службою геології та надр України, Чернігівською обласною державною адміністрацією та Чернігівською обласною радою строком на п'ять років.

Мета цього Меморандуму - розвиток співробітництва між Сторонами в сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр для сприяння економічному зростанню в регіоні шляхом налагодження конструктивного діалогу та впровадження реформаторських ініціатив, реалізації спільних заходів та обміну досвідом.

Відповідно до офіційного Документу, основними напрямками співробітництва визначено: сприяння залученню інвестицій, реагування на проблеми інвесторів, пошук шляхів для їх вирішення, виведення сфери геологічного вивчення та раціонального використання надр на більш привабливий інвестиційний рівень; поширення інформації серед місцевих громад щодо перспектив співробітництва з потенційними інвесторами для регіону у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр; впровадження механізму координації дій між Сторонами, обмін інформацією про інвестиційні проекти у сфері геологічного вивчення і раціонального використання надр та інші форми співробітництва, що можуть бути додатково погоджені Сторонами.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 89 нових випадків COVID-19

Виявлено 89 нових випадків COVID-19 21:34

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 13 квітня в області зафіксовано 89 нових випадків COVID-19.

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини