Владислав Атрошенко розповів німецьким партнерам про переваги інвестування у Чернігів
Цього тижня делегація Чернігова на чолі з міським головою Владиславом Атрошенко перебувала у місті Меммінген, Німеччина. Метою візиту стало поглиблення економічної співпраці.

Зокрема, чернігівці відвідали підприємство «Rohde und Schwarz», виробничі потужності якого розташовані в багатьох містах Німеччини, утому числі в Меммінгені. Річний оборот компанії - понад 2 млрд євро, з яких майже 1 млрд забезпечує 11 співробітників філії підприємства у Меммінгені. Компанія виробляє електроніку, радіоапаратуру, засоби зв‘язку, деталі для супутників, мобільних телефонів, вимірювального обладнання. До речі, засобами зв‘язку від цієї компанії користуються понад 200 аеропортів з усього світу. Менеджери підприємства презентували делегації з Чернігова виробництво та особливості технологічного процесу.
Важливою для налагодження бінес-партнерства стала зустріч із представниками Торгово-промислової палати Швабії та топ-менеджерами місцевих компаній, які працюють, у тому числі, і на ринках Східної Європи.
Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко виступив із презентацією економічного потенціалу Чернігова та України. Він запевнив представників німецького бізнесу, що міська влада готова до діалогу, а сам він особисто дбає про те, щоб для інвесторів у Чернігові діяли максимально чесні та прозорі правила.
Міський голова також навів приклад, що інвестування в Україну вигідно усім сторонам: інвестори отримують прибуток, місто - робочі місця, які зупиняють відтік населення закордон, та податки до місцевого бюджету, які сприяють розвиткові Чернігова.
Президент Чернігівської регіональної Торгово-промислової палати Костянтин Іванов, у свою чергу, презентував підприємства Чернігова для представників німецького бізнесу та Торгово-промислової палати Швабії.
У підсумку сторони домовились про можливий візит до міста Чернігова представників німецької сторони, які зацікавились співпрацею з Черніговом.
Захід завершився святковий концертом на честь міст-партнерів Чернігова та Меммінгена.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.