На погоджувальній раді обговорили проект порядку денного 35-ї сесії Чернігівської міської ради
16 жовтня погоджувальна рада затвердила перелік питань порядку денного, що вносяться на розгляд тридцять п’ятої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання, яка відбудеться 26 жовтня.
Загалом на розгляд депутатів міської ради пропонується 28 питань, підготовлених структурними підрозділами міської ради. Зокрема, депутатам пропонуються проекти низки міських програм: щодо компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян в міському електро- та автомобільному транспорті загального користування; компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян на залізничному транспорті приміського сполучення; сприяння забезпечення новим житлом мешканців непридатного для проживання та застарілого житлового фонду міста Чернігова.
Розглядатимуться також зміни до ряду міських програм: «Молодь міста Чернігова», щодо розвитку туризму та промоції міста Чернігова та підтримки народжуваності, (остання уточнює категорії заявників, а також збільшує термін подання заяв – до 1 року).
Депутатам також пропонується проект рішення щодо створення комунального підприємства «Ветеринарно-стерилізаційний центр «Крок до тварин» Чернігівської міської ради. Наразі Пункт тимчасової перетримки тварин, де працюють волонтери, фінансується коштами міського бюджету через управління ЖКГ міської ради. За зразок пропонується досвід інших міст щодо створення комунального підприємства.
Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звернувся до депутатів з проханням опрацювати усі питання порядку денного у фракціях та на комісіях.
Пленарне засідання 35-ї сесії міської ради 7-го скликання відбудеться 26 жовтня о 9-й годині в залі засідань міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська, 7). З відповідними проектами рішень можна ознайомитися на офіційному веб-порталі міської ради в розділі "Проекти рішень міської ради".
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.
На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41
До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.
У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36
Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.