Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 жовтня, 15:36:15

Нотаріус Олександр Красногор став академіком

17.10.2018   10:07Агенцiя

Кандидата юридичних наук, доктора філософії у галузі права, голову просвітницької громадської організації «Асоціація правознавців Чернігова», нотаріуса Чернігівського міського нотаріального округу, старшого викладача Академії державної пенітенціарної служби Олександра Красногора нещодавно обрано академіком Академії Українського нотаріату.

Диплом Олександрові вручив заслужений юрист  України, професор, кандидат юридичних наук, президент всеукраїнської громадської організації «Академія нотаріату України»  Володимир Черниш під час круглого столу  за темою «Місце нотаріату в системі правових структур України».

Почесного звання Олександр Красногор удостоєний за професійні досягнення, вагомий внесок у розвиток вітчизняного нотаріату і активну участь у реформуванні галузі та  наукову діяльність.

ПЕРШИЙ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ


Згідно зі статутом ВГО «Академія нотаріату України»  на добровільних засадах об’єднує громадян з метою сприяння розвитку нотаріату в Україні як складової правової реформи в державі, задоволення та захисту законних  соціальних, економічних та творчих  інтересів своїх членів. Також сприяє підвищенню ролі нотаріату в умовах формування в Україні ринкових відносин і  престижу професії нотаріуса. Заснована ця громадська організація юридичною елітою країни і діє відповідно до меморандуму із Міністерством юстиції України.

За десятиліття діяльності академіками обрано лише троє правників.  Олександр Красногор першим  ( і поки що єдиним) на Чернігівщині ( дев’ятим в Україні)  удостоєний такої честі. Цьому передували його постійна викладацька діяльність, захист дисертації з актуальної теми «Адміністративно – правовий захист прав і законних інтересів нотаріусів в Україні», публікація наукових  статей з історії нотаріату, просвітницька робота ( зокрема,  проведення й організація  семінарів та інших навчальних заходів, круглих столів), авторитет серед колег і висока якість нотаріальних послуг. У середньому щорічно Олександр як приватний нотаріус здійснює 3- 5 тисяч нотаріальних дій. І це досить вагомі результати.«ЗАСВІДЧУЄМО ВОЛЮ ГРОМАДЯН»

Як розповів при зустрічі Олександр Красногор, перші уроки професійної етики  майже чверть століття тому він отримав на старті трудової діяльності від досвідченого юриста Петра Шарая, тодішнього завідувача Новгород – Сіверської державної нотаріальної контори.

-Щоранку, йдучи пішки на роботу, Петро Павлович встигав проконсультувати з десяток містян. Вони перестрівали його на вулиці й  запросто зверталися за допомогою і просили поради, - згадував Олександр. – Два роки  нашої спільної праці стали не лише моїм першим досвідом у нотаріаті, але й засвоєнням головної місії нотаріату – служити людям, засвідчувати їх волю у правовому полі, бути нейтральним, здійснюючи ті чи інші нотаріальні дії.

Мудрими настановами вчителя, десятьма заповідями давнього  латинського нотаріату, суть яких діяти від імені держави в інтересах людей, засадами професійної етики Олександр керується в повсякденній роботі. 

Верховенство права в усіх діях, індивідуальний підхід до клієнтів і  баланс їх інтересів, гнучка цінова політика,  надання безкоштовних нотаріальних послуг учасникам АТО,  добровольцям та членам їх сімей ( за винятком загальнообов’язкових державних  платежів, мита та зборів за вчинення нотаріальних дій), довіра громадян  - складові авторитету й професійного успіху Олександра Красногора.

Ольга Чернякова
Фото Марії Домашенко і Віктора Кошмала
 

Останні новини Чернігівщини

З 1 вересня у Чернігові на COVID-19 захворіли 2362 людей, з них тільки 114 були вакциновані

З 1 вересня у Чернігові на COVID-19 захворіли 2362 людей, з них тільки 114 були вакциновані 15:35

У Чернігові за минулий тиждень на коронавірусну інфекцію захворіли 665 осіб, одужали 294, госпіталізували 153, виписали з лікарні 101. На жаль, померли 15 людей. Завантаженість ліжок хворими на коронавірус на сьогодні складає 93,2%, це 275 осіб.

У Чернігові дату початку осінніх шкільних канікул оголосять орієнтовно 21 жовтня 14:23

У Чернігові канікули у закладах загальної середньої освіти можуть стартувати, як і планували, з 25 жовтня. Хоча є пропозиція, зважаючи на епідситуацію щодо поширення захворюваності на COVID-19, розпочати їх на тиждень пізніше. Про це мова йшла на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді сьогодні, 19 жовтня.

До рятувальників завітали курсанти та студенти Академії Державної пенітенціарної служби

До рятувальників завітали курсанти та студенти Академії Державної пенітенціарної служби 14:03

До Головного управління ДСНС України у Чернігівській області завітали курсанти та студенти Академії Державної пенітенціарної служби.

Гострі кишкові інфекції в дошкільнят. Як запобігти?

Гострі кишкові інфекції в дошкільнят. Як запобігти? 13:56

Гострі кишкові інфекції — одні з найпоширеніших інфекційних захворювань, які можуть призвести до серйозних ускладнень, особливо у дітей. Зазвичай такі хвороби спричиняють бактерії або віруси, що потрапляють в організм людини із зараженою їжею чи забрудненою водою, а також у разі недотримання гігієни рук.

 Чернігівській район: у ставку виявлено тіло потонулого чоловіка

Чернігівській район: у ставку виявлено тіло потонулого чоловіка 13:37

Обставини та причину смерті з’ясовують правоохоронні органи.