Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 січня, 00:00:25

43 сесія Ніжинської міської ради

27.09.2018   14:18

26 вересня розпочалося пленарне засідання 43 сесії Ніжинської міської ради. Участь у засіданні взяли 26 депутатів Ніжинської міської ради сьомого скликання.

Також були присутні перший заступник міського голови  Григорій Олійник,  Ігор Алєксєєнко, радник міського голови Сергій Осадчий, керівники структурних підрозділів Ніжинської міської ради та комунальних підприємств міста, представники Громадської ради при виконавчому комітеті, ніжинці та ЗМІ.

Секретар міської ради Валерій Салогуб повідомив депутатів, що відповідно до рішення депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» головою та повноважним представником фракції обрано депутата міської ради Ющенко Олександра Григоровича.

На сесії розглянули бюджетні питання, що стосувалися внесення змін: до рішення міської ради VIIскликання від 21 грудня 2017 року №6-34/2017 «Про міський бюджет м. Ніжина 2018 рік» та до міських цільових програм. Депутат міської ради Анатолій Сліпак запропонував під час прийняття рішень щодо  продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміни цільового призначення, затвердження технічної документації із землеустрою та надання у приватну власність, про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок враховувати чи дані особи сплачують місцеві податки і чи є заборгованості. Пропозиція була врахована депутатами.

Досить дискусійно розглядали проект рішення «Про затвердження положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти». Оскільки законодавством передбачено, що для проведення конкурсу  утворюється конкурсна комісія у кількості 8 осібз рівною кількістю представників кожної із сторін, визначених Законом України «Про загальну середню освіту», у складі голови, заступника  і членів комісії. До складу конкурсної комісії входять представники: засновника (2 представника); трудового колективу комунального закладу загальної середньої освіти, в якому проводиться конкурс (2 представника); громадського об’єднання батьків учнів (вихованців) комунального закладу загальної середньої освіти, в якому проводиться конкурс (2 представника); громадського об’єднання керівників комунальних закладів загальної середньої освіти міста (2 представника). А також до участі у роботі комісії з правом дорадчого голосу можуть залучатися представники Громадської ради виконавчого комітету Ніжинської міської ради (2 представника). Дискусію викликало, хто від депутатів міської ради буде входити в комісію, а саме: чи міська рада може затвердити двох депутатів для участі в усіх конкурсах, оскільки по кожній школі буде створюватися нова конкурсна комісія з новим персональним складом. Всі конкурсні процедури повинні пройти протягом двох місяців відповідно до законодавства, а якщо обирати кожен раз нових представників від засновника, то терміни будуть порушені.

Також прийняли рішення про оренду майна комунальної власності, про встановлення зменшеного розміру орендної плати, інші.

Продовження засідання сесії заплановане на 28 вересня 2018 року о 10:00 год. у великій залі виконавчого комітету.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськості

Останні новини Чернігівщини

Приписне посвідчення: 17-річні чернігівці ставатимуть на військовий облік 16:18

Призов на строкову військову службу в Україні наразі не проводиться через воєнний стан, але ставати на облік до територіальних центрів комплектування все ж потрібно, зазначив на брифінгу Олег Гончарук 25 січня.

Поблизу Чернігова відкрили 30-метровий міст 16:14

Мешканці села Новий Білоус тепер зможуть зручніше діставатися до обласного центру.

За позовом прокурора до бюджету Коропської селищної ради надійде 150 тис. грн, сплачених за непоставлену техніку

За позовом прокурора до бюджету Коропської селищної ради надійде 150 тис. грн, сплачених за непоставлену техніку 15:53

Сосницьким районним судом задоволено позов прокурора про стягнення з двох фізичних осіб у солідарному порядку на користь Коропської селищної ради Новгород-Сіверського району 150 тис. грн завданих збитків.

Агровиробництво Чернігівщини знизилось на чверть

Агровиробництво Чернігівщини знизилось на чверть 15:50

Аграрії Чернігівської області попри значні виклики та втрати від війни достойно пройшли надважкий минулий рік.

Олена Костевич завоювала золото на міжнародного турніру H&N Cup з кульової стрільби 15:46

Чернігівська спортсменка Олена Костевич зійшла на найвищу сходинку п’єдесталу міжнародного турніру H&N Cup з кульової стрільби, що проходить у німецькому Мюнхені.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини