Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 22:47:53

У центрі уваги - проблеми гендерного насильства

01.11.2011   09:17Агенцiя

Засідання обласної Дорадчої ради по запобіганню торгівлі людьми відбулося 28 жовтня за сприяння Чернігівської обласної організації Спілки жінок України. Захід, участь у якому взяли представники обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління освіти Чернігівської міської ради, УМВС України в Чернігівській області та Чернігівської обласної служби зайнятості, проводився в рамках Всеукраїнської Акції “16 днів проти гендерного насильства”.

Відкрила захід голова обласної організації Спілки жінок України Ірина Дорожкіна. Вона поінформувала присутніх про Всеукраїнську Акцію “16 днів проти гендерного насильства”, яка має на меті привернути увагу суспільства, держави до різних форм насильства, та активізувати діяльність державних установ та громадських організацій щодо попередження насильства, торгівлі людьми, захисту прав жінок та формування ненасильницької ідеології в суспільстві.

Моніторинг виконання державної програми протидії торгівлі людьми у 2010 році засвідчив, що кількість українців, які стають жертвами торгівлі людьми всередині країни зростає. Найбільше людей експлуатують в будівельній і сільськогосподарській галузях. Примус до проституції є основною формою сучасного рабства в Україні.

По Чернігівській області в 2011 році розкрито діяльність організованої злочинної групи та задокументовано 5 фактів торгівлі людьми, повідомив представник відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми УМВС України в Чернігівській області Олександр Кобзар.

Про проведення інформаційно-просвітницьких заходів по запобіганню торгівлі людьми та подоланню насильства в сім’ї серед учнів загальноосвітніх закладів розповіла начальник відділу виховної роботи та охорони дитинства управління освіти Чернігівської міської ради Наталія Фара.

За словами учасників Дорадчої ради зрозуміло, що нині на території області проводяться спільні оперативно-профілактичні операції щодо запобігання фактів насильства в сім’ї за участю представників органів внутрішніх справ, служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділів у справах сім’ї, молоді та спорту місцевих державних адміністрацій. Відповідна профорієнтаційно-роз’яснювальна робота щодо запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці, забезпечення гендерної рівності у сфері трудових відносин проводиться фахівцями служби зайнятості.

По закінченню засідання учасники обговорили напрямки подальшої інформаційно-просвітницької роботи серед населення і надання допомоги жертвам торгівлі людьми, а також прийняли рекомендації щодо подальшого попередження та запобігання торгівлі людьми.

Оксана Большак, головний спеціаліст відділу оргроботи та взаємодії з соціальними партнерами і громадськістю

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини