Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 лютого, 17:05:08

У центрі уваги - проблеми гендерного насильства

01.11.2011   09:17Агенцiя

Засідання обласної Дорадчої ради по запобіганню торгівлі людьми відбулося 28 жовтня за сприяння Чернігівської обласної організації Спілки жінок України. Захід, участь у якому взяли представники обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління освіти Чернігівської міської ради, УМВС України в Чернігівській області та Чернігівської обласної служби зайнятості, проводився в рамках Всеукраїнської Акції “16 днів проти гендерного насильства”.

Відкрила захід голова обласної організації Спілки жінок України Ірина Дорожкіна. Вона поінформувала присутніх про Всеукраїнську Акцію “16 днів проти гендерного насильства”, яка має на меті привернути увагу суспільства, держави до різних форм насильства, та активізувати діяльність державних установ та громадських організацій щодо попередження насильства, торгівлі людьми, захисту прав жінок та формування ненасильницької ідеології в суспільстві.

Моніторинг виконання державної програми протидії торгівлі людьми у 2010 році засвідчив, що кількість українців, які стають жертвами торгівлі людьми всередині країни зростає. Найбільше людей експлуатують в будівельній і сільськогосподарській галузях. Примус до проституції є основною формою сучасного рабства в Україні.

По Чернігівській області в 2011 році розкрито діяльність організованої злочинної групи та задокументовано 5 фактів торгівлі людьми, повідомив представник відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми УМВС України в Чернігівській області Олександр Кобзар.

Про проведення інформаційно-просвітницьких заходів по запобіганню торгівлі людьми та подоланню насильства в сім’ї серед учнів загальноосвітніх закладів розповіла начальник відділу виховної роботи та охорони дитинства управління освіти Чернігівської міської ради Наталія Фара.

За словами учасників Дорадчої ради зрозуміло, що нині на території області проводяться спільні оперативно-профілактичні операції щодо запобігання фактів насильства в сім’ї за участю представників органів внутрішніх справ, служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділів у справах сім’ї, молоді та спорту місцевих державних адміністрацій. Відповідна профорієнтаційно-роз’яснювальна робота щодо запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці, забезпечення гендерної рівності у сфері трудових відносин проводиться фахівцями служби зайнятості.

По закінченню засідання учасники обговорили напрямки подальшої інформаційно-просвітницької роботи серед населення і надання допомоги жертвам торгівлі людьми, а також прийняли рекомендації щодо подальшого попередження та запобігання торгівлі людьми.

Оксана Большак, головний спеціаліст відділу оргроботи та взаємодії з соціальними партнерами і громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Львівський апеляційний суд заборонив Владиславу Атрошенку обіймати посаду міського голови Чернігова протягом року

Львівський апеляційний суд заборонив Владиславу Атрошенку обіймати посаду міського голови Чернігова протягом року 12:43

Міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку заборонили обіймати відповідну посаду строком на один рік.

За матеріалами СБУ судитимуть російського агента, який збирав інформацію про переміщення ЗСУ 10:09

Слідчі Управління СБ України в Чернігівській області завершили досудове розслідування стосовно мешканця прикордоння, який приховано збирав інформацію про місця дислокації та переміщення українських військ на території Чернігівщини та Київщини.

«Слугу Народу» на Чернігівщині очолив В’ячеслав Чаус

«Слугу Народу» на Чернігівщині очолив В’ячеслав Чаус 09:55

Обов’язки голови Чернігівської обласної організації партії «Слуга Народу» покладено на В’ячеслава Чауса, який є головою Чернігівської ОВА.

1 лютого - цей день в Україні та в світі

1 лютого - цей день в Україні та в світі 09:52

ДЕНЬ 343 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 343 RUSSIAN AGRESSION

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів 09:50

Вчора, 30 січня, російські війська продовжували обстрілювати прикордоння Чернігівської та Сумської областей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини