Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 02:23:12

Чернігівщина відзначить 145-у річницю від дня народження Георгія Феодосійовича Вороного

01.11.2011   08:24

У 2013 році виповнюється 145 років від дня народження визначного українського вченого Георгія Феодосійовича Вороного, наукові дослідження якого залишили глибокий слід в сучасній математиці.

З метою гідного вшанування пам’яті видатного земляка 31 жовтня заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко провів перше засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 145-ї річниці від дня народження Г.Ф.Вороного.

Учасники засідання розглянули і обговорили пропозиції до плану заходів, які протягом 2012-2013 років проходитимуть в області. Так, зокрема, передбачається проведення у загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах області годин спілкування, бесід; науково-практичної конференції “Георгій Вороний: погляд у ХХІ століття”; лекцій, конкурсів; урочистої академії “Геній з Журавки”. Також планується створення при Журавській загальноосвітній школі музею видатного земляка, виготовлення та встановлення пам’ятної дошки та пам’ятника, випуск фотоальбому та збірника статей і публікацій про життєвий шлях вченого, розробка туристичного маршруту по місцях, пов’язаних із родиною Вороних тощо.

Слід зазначити, що в області з січня 2011 року заснована щорічна обласна Премія імені Георгія Вороного. Цього року її лауреатами стали п’ять педагогічних та науково-педагогічних працівників державних вищих навчальних закладів Чернігівщини.

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 18:56

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає”

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає” 18:52

Всесвітньо відомий оперний співак, соліст Паризької національної опери, Герой України Василь Сліпак, рятуючи побратимів, загинув від кулі снайпера 29 червня 2016 року поблизу Луганського на Донеччині. 20 лютого 2017 року указом Президента України йому було присвоєно звання “Герой України” (посмертно).

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів 18:47

20 лютого відбулася робоча поїздка до Чернігівської області Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою обласної ради Ігорем Вдовенком він вивчав стан справ у лісогосподарській сфері.

У чернігівських школах відновлюється освітній процес

У чернігівських школах відновлюється освітній процес 18:43

Управління освіти міської ради повідомляє про завершення додаткових канікул для школярів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 18:30

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.