Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 6 липня, 07:31:48

Працювати і розвиватися під брендом "Україна починається з Прилук"

13.07.2012   15:52Агенцiя

Виконавчий комітет міської ради спільно з Прилуцькою об'єднаною державною податковою інспекцією, фінансовим управлінням та управлінням економічного розвитку вживають заходи щодо збільшення надходжень до міського бюджету.

На постійному контролі виконкому знаходиться питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати та податкового боргу, аналізується стан невиконання доходної частини бюджету, з'ясовуються  причини невиконання окремих податків, шукаються шляхи виправлення ситуації.
 
Питання виконання бюджету міста постійно розглядається на засіданнях виконкому та апаратних нарадах міського голови.
 
Щодо виплати заробітної плати працівникам бюджетної галузі  міста, то на сьогодні ситуація стабілізувалася. Як зазначила начальник фінансового управління, у  зв'язку з невиконанням "кошика 1" міського бюджету Міністерство фінансів надало місту дозвіл на отримання додаткових позик, чим і довелося скористалися, щоб вирівняти ситуацію щодо  виплати заборгованості по заробітній платі працівникам бюджетної сфери. Але станом на 01 липня існує кредиторська  заборгованість по медикаментах у сумі 96,7 тис.грн., по харчуванню - у сумі 348,1 тис.грн., по енергоносіях - 2 млн. 862 тис.грн. тощо.
 
Підсумовуючи інформацію про виконання бюджету, міський голова Юрій Беркут зазначив, що за І півріччя поточного року місто акумулювало до бюджетів усіх рівнів 2,3 мільярда гривень, отже, прогнозні показники свідчать, що за поточний рік сума перевищить минулорічні показники, а це означає, що Прилуки перерахують до державного бюджету суму, яка буде рівною сумі, що перераховує вся Київська область загалом.
 
До бюджету області Прилуки за І півріччя перерахували 68% надходжень, тобто дві третини.
 
У зв'язку з вищезазначеним міський голова вніс пропозицію та дав доручення своєму заступнику Олександру Сивенку взяти  до уваги економічні, соціальні, культурні, історичні та інші чинники і розробити програму, відповідно до якої місто повинне працювати і розвиватися під брендом "Україна починається з Прилук".


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Прилуцької міської ради

Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі

4 липня цей день в Україні і світі 07:48

ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно  вполював лося на Прилуччині

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

 ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36

Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33

Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31

У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини