Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 жовтня, 21:20:19

Працювати і розвиватися під брендом "Україна починається з Прилук"

13.07.2012   15:52Агенцiя

Виконавчий комітет міської ради спільно з Прилуцькою об'єднаною державною податковою інспекцією, фінансовим управлінням та управлінням економічного розвитку вживають заходи щодо збільшення надходжень до міського бюджету.

На постійному контролі виконкому знаходиться питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати та податкового боргу, аналізується стан невиконання доходної частини бюджету, з'ясовуються  причини невиконання окремих податків, шукаються шляхи виправлення ситуації.
 
Питання виконання бюджету міста постійно розглядається на засіданнях виконкому та апаратних нарадах міського голови.
 
Щодо виплати заробітної плати працівникам бюджетної галузі  міста, то на сьогодні ситуація стабілізувалася. Як зазначила начальник фінансового управління, у  зв'язку з невиконанням "кошика 1" міського бюджету Міністерство фінансів надало місту дозвіл на отримання додаткових позик, чим і довелося скористалися, щоб вирівняти ситуацію щодо  виплати заборгованості по заробітній платі працівникам бюджетної сфери. Але станом на 01 липня існує кредиторська  заборгованість по медикаментах у сумі 96,7 тис.грн., по харчуванню - у сумі 348,1 тис.грн., по енергоносіях - 2 млн. 862 тис.грн. тощо.
 
Підсумовуючи інформацію про виконання бюджету, міський голова Юрій Беркут зазначив, що за І півріччя поточного року місто акумулювало до бюджетів усіх рівнів 2,3 мільярда гривень, отже, прогнозні показники свідчать, що за поточний рік сума перевищить минулорічні показники, а це означає, що Прилуки перерахують до державного бюджету суму, яка буде рівною сумі, що перераховує вся Київська область загалом.
 
До бюджету області Прилуки за І півріччя перерахували 68% надходжень, тобто дві третини.
 
У зв'язку з вищезазначеним міський голова вніс пропозицію та дав доручення своєму заступнику Олександру Сивенку взяти  до уваги економічні, соціальні, культурні, історичні та інші чинники і розробити програму, відповідно до якої місто повинне працювати і розвиватися під брендом "Україна починається з Прилук".


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Прилуцької міської ради

Останні новини Чернігівщини

Ніжинський фаховий медичний коледж відзначив 115-річчя

Ніжинський фаховий медичний коледж відзначив 115-річчя 17:43

Сьогодні у Ніжинському фаховому медичному коледжі — урочисті збори з нагоди 115-ї річниці від дня заснування закладу.

Ніжинська міська лікарня на потреби ЗСУ передала два автомобілі 17:37

Війна згуртувала націю. Кожен українець на своєму місці: на фронті й в тилу самовіддано працює задля нашої Перемоги.

Нова мінімальна зарплата з 1 жовтня 2022 року: що зміниться для безробітних?

Нова мінімальна зарплата з 1 жовтня 2022 року: що зміниться для безробітних? 17:24

З 1 жовтня 2022 року в Україні підвищилися соціальні стандарти (згідно статті 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік»).

Служба судової охорони запускає нову кампанію «Твоя безпека – наша робота»

Служба судової охорони запускає нову кампанію «Твоя безпека – наша робота» 17:19

29 вересня 2022 року Служба судової охорони (ССО) спільно з Консультативною місією ЄС (КМЄС) в Україні оголосила про запуск нової національної інформаційної кампанії «Твоя безпека – наша робота».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини