Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 00:55:15

У першому півріччі жителі Чернігівщини пенсії отримували вчасно

27.07.2018   10:23Агенцiя

Про це зазначалося під час розширеного засідання колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в області.

Юрій Юрченко

Юрій Юрченко

За словами заступника начальника головного управління Марії Помилуйко, органами Фонду області забезпечено стабільне фінансування та своєчасну виплату пенсій понад 336 тисячам громадян.

 Протягом півріччя вживали заходи і щодо збалансування бюджету Пенсійного фонду, покращення якості обслуговування громадян, впровадження ефективних технологій адміністрування та підвищення прозорості пенсійної системи.

Мовою цифр:призначено 4,7 тисячі пенсій, проведено понад 36 тисяч поточних перерахунків за зверненнями громадян, встановлено 144 пенсії за особливі заслуги перед Україною.

Надходження коштів за звітний період — більше 39 мільйонів гривень, або 115,8% від плану.

Ведеться активна робота з легалізації трудових відносин: виведення з тіні неоформлених найманих працівників, зменшення кількості застрахованих осіб, які отримують заробітну плату менше мінімальної, та мобілізація до бюджету додаткових надходжень від сплати єдиного соціального внеску.

— Одним із основних напрямків нашої роботи залишається якість та доступність для громадян послуг, які надаються органами Фонду області. Слід зазначити, що в цьому напрямку ми маємо позитивну динаміку. Поза межами територіальних управлінь в області створено 29 віддалених робочих місць для обслуговування громадян, із них: 17 — в ОТГ, 12 — в інших установах. У поточному році вже працює 15 віддалених робочих місць, де надано більше двох тисяч послуг, – зазначила Марія Помилуйко.

У свою чергу начальник управління Юрій Юрченко акцентвав на пріоритетах діяльності органів Пенсійного фонду України в області у II півріччі 2018 року. Ними й надалі залишаються стабільне фінансування та своєчасна виплата пенсій, збалансування бюджету Фонду, впровадження ефективних технологій адміністрування та підвищення прозорості пенсійної системи.

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини