У "Чернігівобленерго" новий керівник
У зв’язку з переходом Володимира Ткача на іншу роботу, компанію очолить Михайло Ільницький.
Представляючи нового очільника, представник акціонерів Ігор Бойко побажав Михайлу Ільницькому утримувати таку ж позитивну динаміку розвитку підприємства, яке сьогодні є одним з кращих в Україні.
Також Ігор Бойко подякував колишньому керманичу Володимиру Ткачу за самовіддану роботу та вагомий особистий внесок у розвиток енергетики Чернігівської області.
У свою чергу новопризначений Голова правління ПАТ “Чернігівобленерго” висловив вдячність за надану довіру та зазначив, що на компанію очікують інноваційні зміни. «Моя позиція з першого дня – прозора, відкрита та ефективна робота, прийняття інноваційних рішень задля енергетичної безпеки Чернігівщини та добробуту її жителів. Ми маємо бути ближчими до клієнтів і постійно вдосконалювати свою роботу зі споживачами з урахуванням їх інтересів. Спільно з колективом Товариства докладемо максимум зусиль для вирішення тих завдань, які диктує сьогодення», – зазначив Михайло Ільницький.
Довідково:
Ільницький Михайло Васильович Середньо-спеціальну освіту здобув у 1998 році, закінчивши Калуський хіміко-технологічний технікум за спеціальністю «Монтаж і експлуатація електрообладнання підприємств і цивільних споруд», отримав кваліфікацію техніка-електрика. Вищу освіту здобув у 2003 році, після закінчення Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу за спеціальністю «Електротехнічні системи електроспоживання», здобув кваліфікацію магістра. Трудовий стаж розпочав у серпні 2003 року з посади електромонтера з вимірювань і випробувань у ВАТ “Прикарпаттяобленерго”. Другу вищу освіту здобув у 2006 році, після закінчення Інституту післядипломної освіти Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу за спеціальністю «Менеджмент організацій». Протягом 2004 – 2012 років пройшов трудовий шлях у ПАТ “Прикарпаттяобленерго”, перебуваючи на посадах: інженера з вимірювальних приладів, інженера-керівника групи по роботі з РЕМ, начальника служби приладів обліку-головного метролога та заступника директора з енергозбуту по енергонагляду. З квітня 2013 року до червня 2018 року – директор комерційний ПАТ «Сумиобленерго».
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.
Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21
Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там