Міський голова зобов’язав профільних керівників бути на сесійних засіданнях при обговоренні питань "Депутатські запити" та "Різне"
Віднині на сесіях Чернігівської міської ради створюються умови для того, щоби предметне обговорення питань, які не були заздалегідь включені до порядку денного і з якими на ці засідання з власної ініціативи приходять мешканці міста, проводилося у другій частині засідання в частині «різне».
Адже ці питання завжди стосуються обставин, для з’ясування яких необхідна присутність профільних фахівців.
І саме в цей час на засіданнях міської ради тепер в обов’язковому порядку будуть присутні керівники всіх комунальних підприємств і структурних підрозділів міськради.
Розпорядження про їх обов’язкову присутність підписав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.
З текстом розпорядження можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради в розділі «Нормативні документи».
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.