Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 20:58:16

Європейська Ініціатива "Мери за економічне зростання"

09.06.2018   10:37

7 червня у малій залі виконавчого комітету відбулося перше засідання робочої групи з розробки Плану місцевого економічного розвитку міста Ніжина під головуванням першого заступника міського голови Григорія Олійника. На засіданні були присутні заступник міського голови Сергій Осадчий, керівники відділів та служб, представники бізнесу, освіти та громадськості.

Даний План реалізується в рамках Європейської Ініціативи «Мери за економічне зростання», учасником якої місто є з грудня 2017 р.

На початку засідання Григорій Олійник зазначив про важливість вступу м. Ніжина до Ініціативи та готовність міста до плідної співпраці як з нею, так і з громадою міста.

Головний спеціаліст сектору з питань інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності Віра Топіха презентувала членам робочої групи інформацію про саму Ініціативу, її концепцію та етапи розробки Плану місцевого економічного розвитку. Віра Василівна акцентувала увагу на тому, що для реалізації Проекту потрібна обов’язкова співпраця влади з громадою та бізнесом.

Члени робочої групи після ознайомлення з презентацією поділилися своїми думками та баченням щодо розробки Плану, можливих напрямків економічного розвитку.

Тож, співпраця з Ініціативою перейшла в активну фазу реалізації.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини