Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 13:59:17

Амбулаторія поліклініки Чернігівської міської лікарні № 2 обслуговуватиме дорослих і дітей

09.06.2018   10:24

Амбулаторію сімейних лікарів поліклініки Чернігівської міської лікарні № 2, яка почала нещодавно працювати відвідав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Медичний заклад розташований у районі «П'яти Кутів» за адресою: пров. 1-го Травня, на другому поверсі.

Начальник управління охорони здоров’я міської ради Владислав Кухар повідомив, що для проведення капітального ремонту приміщень цієї будівлі з міського бюджету були виділені кошти у сумі 1,87 млн грн. Проектні та ремонтні роботи на замовлення та під контролем управління капітального будівництва міської ради проведені підрядником – «МЖК сервіс».

У цьому медичному закладі обслуговуватимуться пацієнти, які проживають у межах вулиць Савчука; Гетьмана Полуботка, 44-80; проспекту Перемоги, 114-163; вул. Шевченка, 22-53-в; вул. 1 Травня,7-41, 24-48, 50-136, 73-123 та інші.

Лікарі вестимуть прийом як дорослого, так і дитячого населення. Там працюватимуть 5 терапевтичних дільниць поліклініки міської лікарні № 2 та 2 педіатричні дільниці дитячої поліклініки № 2. Штатний розпис амбулаторії передбачає 8 посад лікарів, 11 посад середніх медичних сестер та 5 посад реєстраторів та молодших медичних сестер.

Крім того, передбачається наявність процедурного кабінету, денного стаціонару на 2-3 ліжка, кабінету фізіотерапевтичного лікування (інгалятор, УВЧ, небулайзер), кабінету ЕКГ обстеження.

На сьогодні загальна кількість населення, що проживає у цьому мікрорайоні: дорослих майже 12 тис. осіб та 1800 дітей віком до 17 років. Але в умовах підписання декларацій можливі зміни в кількості пацієнтів. Станом на 7 червня більше 4 тисяч мешканців цього району вже підписали декларації з лікарями амбулаторії.

Владислав Кухар висловив сподівання, що таке наближення первинної медичної допомоги до пацієнтів, по-перше, у деякій мірі сприятиме поліпшенню умов праці лікарів, по-друге, буде позитивно прийнятним для пацієнтів, завдяки своїй наближеності. Особливо це буде торкатися людей похилого віку та молодих родин з дітьми, які мешкають в новобудовах.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 11:45

Cпівробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів незаконного збуту наркотичних засобів і психотропних речовин, до яких причетна 37-річна місцева жителька.

Безбар’єрність як щоденна реалізація конституційних прав: у Чернігові відбулася діалогова платформа 11:13

Напередодні Дня Конституції України у Чернігові відбулася діалогова платформа «Конституція рівних можливостей: Україна без бар’єрів».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини