Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 28 вересня, 06:24:14

Станіслав ПРОКОПЕНКО: Наша задача - вивести поштовий зв'язок на новий якісний рівень!

05.07.2012   09:36Агенцiя

Незважаючи на стрімкий розвиток Інтернету та мобільного зв'язку, на селі робота поштаря залишається соціально важною і вкрай необхідною. Бо, як це не дивно прозвучить, саме працівник поштового зв'язку відіграє серйозну, і далеко не останню роль при формуванні державної політики, доносячи до кожної оселі інформацію про події, що відбуваються у державі. У середу, 4 липня, у Центрах обслуговування споживачів поштового зв'язку Чернігівського та Ріпкинського районів відбулися Дні якості, на яких пройшло активне обговорення подальшого розвитку галузі. Своїм баченням вирішення проблем, які нажаль у сільських поштарів непоодинокі, поділився куратор напрямку поштового зв'язку від Чернігівської обласної державної адміністрації, перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко.


Поштовому зв'язку - новий якісний рівень!


Виступаючи перед поштарями Чернігівського та Ріпкинського районів на нараді з питання якості поштового обслуговування, заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Станіслав Прокопенко зазначив, що галузь переживає нелегкі часи. Але керівництво області, і особисто він, як куратор цього важливого напрямку, переконані, що у поштарів Чернігівщини є усі можливості вийти на новий, більш якісний рівень обслуговування, розширити спектр послуг, що надаються населенню і таким чином зробити підприємства та відділення поштового зв'язку прибутковими.

Станіслав Прокопенко переконаний, що однією з найважливіших задач, що зараз стоїть перед Чернігівською ОДА, перед Чернігівською облрадою, перед Чернігівською дирекцією УДППЗ "Укрпошта", перед кожним Центром обслуговування споживачів є питання розроблення Програми розвитку поштового зв'язку Чернігівської області.

- На нараді з нагоди Дня якості ми сьогодні зустрічалися з вашими колегами з Чернігівського району, і основним питанням обговорення була Програма розвитку поштового зв'язку Чернігівської області, - зазначив Станіслав Прокопенко, звертаючись до поштарів Ріпкинського району. - І я хочу донести свою думку також і до вас. Наша задача йти не шляхом "оптимізації" кількості поштових відділень, а робити усе можливе щодо підвищення якості надання послуг та розширення їх кількості. 

Станіслав Прокопенко зазначив, що в часи розвиту Інтернету, люди забули, про такий різновид спілкування, як написання листів. Молоді люди у своїй  більшості спілкуються через електронну пошту або СМС. Але хіба можна висловити свої почуття через коротке, неживе слово електронного повідомлення? Втрачаючи навички листування, українці втрачають частинку своєї культури. І саме перед поштарями зараз стоїть завдання сприяти відродженню обміну інформації через листування, бо саме в листі, написаному власноручно, зберігається неповторна енергетика людини.

- Нам треба зберігати традиції. Потрібно разом подумати, і якщо треба, ми будемо залучати фахівців. Але нам необхідно в Програмі знайти здоровий спосіб конкуренції поштового напрямку з іншими можливостями передачі інформації. Ми повинні зробити так, щоб поштовий зв'язок став цікавим і необхідним для населення, і особливо сприймався молоддю. Ми повинні віднайти здоровий спосіб конкуренції, розширити кількість послуг і це надасть можливість збільшити доходи кожного поштового відділення, і, відповідно, покращити життя кожного поштаря, - пояснив своє особисте бачення Програми розвитку поштового зв'язку Чернігівської області Станіслав Прокопенко.

Цитата:
- Ніхто і нічим не замінить простого листа, якого син напише своїй матері. Де буде викладена дійсно душевна інформація. Читання листа, написаного сином, має особливу енергетику, яку не замінить ніякий електронний зв'язок.
 Станіслав Прокопенко,
перший заступник голови
Чернігівської ОДА,
смт Ріпки, 4 липня 2012 року.

 

Соціальна напрямок повинен отримати особливий захист


Станіслав Прокопенко переконаний, що у Програмі розвитку поштового зв'язку Чернігівської області повинно бути чітко прописано усі етапи відродження галузі поштового зв'язку області. Необхідно поєднати Програму з усіма програмами, що вже діють на теренах регіону та направлені на розвиток економічного напрямку. Поштовий зв'язок - це дуже важлива соціальна складова економіки, і на глибоке переконання Станіслава Прокопенко, як і голови Чернігівської ОДА Володимира Хоменка, соціальна сфера повинна отримати особливий захист з боку керівництва області.

- Ми будемо робити усе можливе, щоб не "оптимізувати" соціальну сферу, до якої також відноситься і поштовий зв'язок, кількісно. Ми, навпаки, плануємо створювати більш якісні умови для роботи. Але тут повинно бути і ваше бажання. Ми дотримуємось одного чіткого напрямку: уся соціальна сфера, що є в області, повинна бути захищена. Не губернатор, ні я не дамо дозволу закрити жодного дитячого садочка, ні однієї школи або лікарні. У минулому році ми навпаки, переконали керівництво держави, і будуємо шість навчально-виховних комплексів саме в сільській місцевості. У минулому році ми вже відкрили 25 дитячих садків, а в цьому плануємо більше тридцяти!.. - підкреслив Станіслав Прокопенко, звертаючись до працівників поштового зв'язку.
 
Цитата:
- Ми хочемо побудувати на селі систему соціальних послуг: якісну, чітку і ефективну за якої люди відчували б комфорт. Ми повинні зробити так, щоб люди, молоді батьки, мали впевненість у тому, що можуть народжувати дітей і були переконані що в них буде перспектива!
Станіслав Прокопенко,
перший заступник голови
Чернігівської ОДА, смт Ріпки, 4 липня 2012 року.


Треба підіймати імідж професії листоноші

На зустрічі з поштарями Чернігівського та Ріпкинського районів перший заступник голови Чернігівської ОДА, куратор напрямку поштового зв'язку області Станіслав Прокопенко зазначив, що за його підтримки з 20 липня по 20 серпня в рамках розвитку поштового зв'язку буде проводитися конкурс серед дітей: "Моя мама - листоноша". Загальне підведення підсумків буде проходити у філармонії міста Чернігів, на який будуть запрошені усі працівники поштових відділень разом з дітками.

- Усі діти, які приймуть участь у цьому конкурсі, не залишаться без подарунків. Я переконаний, що цей конкурс підніме статус та імідж професії листоноші. І це - один з етапів підтвердження необхідності, важності і цікавості вашої професії! - зазначив Станіслав Прокопенко.

А інформацію про те, що переможці конкурсу будуть нагороджені грошовими преміями, працівники поштових відділень підтримали оплесками. Доречи, й сума премій, згідно умов конкурсу, визначена чимала: за І-е місце - 2000 грн, за ІІ-е місце - 1000 грн і за ІІІ-є місце - 500 грн.


Приємні приємності

Спілкуючись з поштарями, Станіслав Прокопенко почув від них скарги на те, що самовіддано працювати заважають дві проблеми: низька зарплата, та відсутність засобів пересування, якими для сільського поштаря є велосипед. Звичайно ж, куратор галузі, був у курсі усіх справ поштарів, тому відразу ж повідомив чудову новину: зарплату поштарів буде підвищено на 10%! А щоб поштарям Чернігівського та Ріпкинського районів було зручніше і легше доставляти кореспонденцію, кожному без винятку поштовому відділенню було вручено іменний сертифікат на отримання велосипеда. Двоколісну техніку керівництво Чернігівської дирекції "Укрпошти" найближчим часом розвезе до кожного поштового відділення. Такі приємні новини поштарі зустріли оплесками…

Коментар:

Ганна Панаско, заступник директора Чернігівської дирекції УДППЗ "Укрпошта":
- Хочу зазначити, що завдячуючи Чернігівській облдержадміністрації і особисто першому заступнику голови Станіславу Прокопенко, який постійно опікується нашим підприємством, дирекція розширила напрямки своєї діяльності і підвищила якість обслуговування населення. Це дало можливість виконати плани за червень місяць. У цьому місяці працівники Чернігівської дирекції "Укрпошти", вперше, за три останні роки отримають премії! Ми підіймаємось з колін! Я дуже вдячна тим начальникам відділень, які працюють самовіддано і з ініціативою, забезпечуючи виконання показників, як по передплаті, так і по наданню послуг. Повірте мені, пошта була, є, і буде! Ми сьогодні багато говорили про розширення сфер послуг, що надають поштові відділення. Нещодавно, наприклад, у співпраці з комерційним банком ми розпочали одну з нових фінансових послуг - видачу кредитів "Готівочка". Стосовно передплати, ми наситились так, як ні одна з дирекцій України! Але тепер перед нами стоїть завдання щомісячно  утримувати ті тиражі, яких ми досягли станом на 1 липня. Ви бачили, що сьогодні, завдяки турботі Станіслава Прокопенко усі поштові відділення сьогодні отримали по велосипеду. Ці подарунки ми сприймаємо як знак того, що Чернігівська облдержадміністрація й надалі підтримуватиме такий соціально важливий напрямок, як поштовій зв'язок Чернігівської області.
 

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп 14:15

Дослідники не втомлюються сперечатися, де вперше з’явився суп лагман — у Китаї, Узбекистані чи Туркестані. Втім, любителям азійської кухні ця плутанина тільки на руку. Адже рецепти, якими славиться кожна з країн, мають свої відмітні риси. Отже, можна насолоджуватися не однією чудовою стравою, а кількома її варіаціями.

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року 14:06

З 3 жовтня Венера, планета кохання та комфорту, переходить у знак Діви до 28 жовтня, тут у неї слабкий статус. Значно зменшуються романтичні пориви, на зміну пристрасті приходять стриманість і розсудливість.

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята 07:51

27 вересня (14 вересня за ст.стилем) Православна і Греко-Католицька Церкви відзначають свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього.

27 вересня - Всесвітній день туризму

27 вересня - Всесвітній день туризму 07:50

Туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття.