Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 10:39:53

Реформа Укрпошти: як не погіршити якість надання послуг жителям області

19.05.2018   09:33Агенцiя

Уже в червні на Чернігівщині має стартувати пілотний проект з реформування об’єктів поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта».

18 травня, в ОДА вкотре зібралася профільна робоча група під керівництвом першого заступника голови ОДА Юлії Свириденко, аби з’ясувати, наскільки Чернігівська дирекція Укрпошти врахувала зауваження і пропозиції, попередньо висловлені керівництвом області та представниками органів влади на місцях. Участь у заході взяв заступник голови облради Арсен Дідур.

Як відомо, перспектива впровадження проекту «Сільське відділення» викликала широкий резонанс, у тому числі незадоволення й непорозуміння.

Реформа є невідворотною – це факт. Але для того, щоб вона пройшла максимально безболісно для жителів області, в першу чергу, сільської місцевості, мають бути знайдені компроміси у розв’язанні проблемних питань між Укрпоштою та громадами.

Тож було вирішено: проект на території області впроваджуватиметься поетапно. Перші території, на яких відпрацьовуватимуться перетворення, – Чернігівський, Куликівський та Ріпкинський райони. Наразі керівництво Чернігівської дирекції проводить тут роз’яснювальну роботу, відпрацьовує майбутні маршрути роботи пересувного відділення, визначається, де залишать стаціонарні відділення, в яких населених пунктах працюватимуть листоноші.

Директор регіональної дирекції Олена Дорошенко переконує, що відкрита до діалогу, до обговорення всіх больових точок.

Свою позицію щодо реформи висловили керівники трьох зазначених районів та ОТГ, що розташовані на цих територіях. Думки різні – від несприйняття до повної підтримки. Посадовців хвилює, чи будуть зручними для людей графіки роботи пересувного відділення для оперативного отримання пенсій та інших виплат, вчасної оплати комунальних платежів. Вони озвучили перестороги щодо зменшення кількості передплат друкованих видань через їх невчасну доставку тощо.

Проте всі зійшлися в одному: проект впроваджуватиметься. Головне – всі позиції мають бути узгоджені безпосередньо з громадами. Домовилися, що Укрпошта найближчим часом підпише з РДА, райрадами та ОТГ відповідні меморандуми про реалізацію проекту.

– Реформа пошти на території області має проходити так, щоб не погіршилась якість, доступність та своєчасність надання послуг поштового зв’язку жителям області. Для цього має бути предметний, конструктивний діалог представників Укрпошти з місцевою владою та жителями громад, – переконана Юлія Свириденко.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня 09:26

13 липня під час оперативної наради міський голова Анатолій Лінник перевірив стан підготовки доручення щодо проведення випускного на центральній площі міста.

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні 09:13

13 липня в Чернігівській міській раді відбувся Конкурс щодо надання права на укладення договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою по розміщенню тимчасових об’єктів для здійснення дрібнороздрібної пересувної торгівлі кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 липня до 8:00 14 липня 2020 року.

Як виконується рішення обласної ради

Як виконується рішення обласної ради "Про обласну Програму підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки" 08:49

Оголошено про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення прийняла комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини