Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 жовтня, 22:07:40

Погоджувальна рада затвердила перелік питань порядку денного 29-ї сесії Чернігівської міськради

20.03.2018   08:23

19 березня погоджувальна рада затвердила перелік питань порядку денного, що вносяться на розгляд двадцять дев’ятої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання.

Для розгляду депутатам міської ради пропонуються 29 питань, підготовлених структурними підрозділами міськради. Про це на початку засідання повідомив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Серед них: затвердження змін до Програми підтримки громадських організацій міста, до Програми управління комунальним майном територіальної громади та до Положення про громадський бюджет (бюджет участі).

Крім того, депутати міської ради розглядатимуть питання про затвердження Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки у м. Чернігові та про погодження Інвестиційної програми ПАТ «Облтеплокомуненерго» на 2018 рік.

Присутній на засіданні погоджувальної ради представник ЧМГО «Добровольці» Сергій Гривко запропонував додатково внести на розгляд сесії Чернігівської міської ради питання щодо звернення до керівництва країни на тему значного ураження шкідниками-короїдами соснових лісів Чернігівщини.

Міський голова зазначив, що логічніше було б це звернення направити не до Президента України, Верховної Ради України чи Кабінету Міністрів України, а до Міністерства екології та природних ресурсів України.

- По суті - я не заперечую, але у мене прохання, щоб ми чітко визначилися з тим, про що саме ми просимо. Тобто, щоб змістовна частина цієї пропозиції була чітко юридично прописана, - сказав Владислав Атрошенко та дав доручення опрацювати це питання на засіданнях постійних комісій міської ради.

Засідання постійних комісій, на яких депутатами будуть опрацьовуватися всі питання, що виносяться на сесію, проходитимуть упродовж цього тижня.

Пленарне засідання 29-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання відбудеться 29 березня о 9 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7). З відповідним розпорядженням міського голови, порядком денним та графіком засідань постійних депутатських комісій можна ознайомитись на офіційному веб-порталі міської ради в розділі "Нормативні документи" та «Актуально». Проекти рішення міської ради опубліковані у рубриці «Публічна інформація».

 
Прес-служба Чернігівської міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали 10:59

Приготування борщу увійде до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини, повідомило Міністерство культури та інформаційної політики України.

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини 10:53

Якщо з настанням осені до вас часто чіпляються застуди, погіршилося травлення, або шкіра страждає від сухості, вам всього лише необхідно запастися потрібними рослинними оліями, вживати їх в їжу щодня і дуже скоро ви будете виглядати і відчувати себе чудово!

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек 10:31

Бурек — це ситний пиріг родом з Туреччини. Існує безліч способів його приготування, деякі навіть передаються з покоління в покоління.

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021 10:26

У п'ятизірковому київському готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся фінал конкурсу краси Міс Україна Всесвіт-2021.

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року 10:13

Головна подія тижня – це повний місяць 20 жовтня. Він буде досить різким. Цей повний місяць актуалізує теми взаємин між людьми, конфліктів, відстоювання своїх прав і ролі в парі.