Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 13:29:58

Державна служба Чернігівщини. ДОВІДКА

23.06.2012   09:12

Традиційно 23 червня в Україні відмічають своє професійне свято державні службовці.

За даними державного статистичного спостереження, на кінець 2011 року в області працювали 8,7 тис. осіб, на яких поширюється дія Закону України “Про державну службу”, що на 4,0% менше, ніж у 2010 р. Серед державних службовців 2,6 тис. осіб (30,3%) займали посади керівників, решта – 6,1 тис. (69,7%) – спеціалістів.

Однією з особливостей функціонування державної служби в області є переважаюча зайнятість нею жінок. У 2011 р. проти попереднього року кількість жінок-державних службовців зменшилася на 3,4% і склала 6,6 тис. осіб. Кількість чоловіків стала меншою на 5,9% і становила 2,1 тис.

Кількість жінок-керівників відносно 2010 р. майже не змінилася та становила 1,7 тис. осіб, а кількість жінок-спеціалістів зменшилася на 4,5% і становила 4,9 тис. осіб.

Кожен шостий державний службовець мав вік до 27 років, причому, з них 86 осіб (6,0%) – керівники; кожен четвертий державний службовець – від 28 до 34 років.

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.