Недобросовісна політична конкуренція у Чернігові?
У чернігівському медіа просторі розпочалася третя хвиля інформаційних повідомлень, що стосуються дискредитації діяльності Чернігівської обласної організації молодої політичної партії «Демократичний Альянс».
Перша хвиля розпочалася у березні, коли в Чернігові розповсюджувався інформаційний бюлетень Чернігівського міського громадського об’єднання «За Чернігів», що містив інформацію негативного характеру щодо діяльності Демократичного альянсу.
Наприкінці травня - на початку червня на вулицях Чернігова знову було розповсюджено «бойовий листок» з критичними матеріалами про діяльність партійного осередку у місті та про незаконний (на думку автора) збір коштів на передвиборчий внесок.
Чернігівські ЗМІ також повідомляли, що протягом останнього місяця Чернігівською обласною організацією Демократичного Альянсу цікавились контролюючі органи. Нещодавно офіс обласної організації відвідав представник податкової міліції. Потім зателефонували з податкової інспекції. На наступний день зателефонували вже з обласного управління юстиції.
У свою чергу представники органів прокуратури стверджують, що не давали доручень щодо перевірок обласної організації партії «Демократичний Альянс».
Євгеній Романенко, координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Чернігівській області
http://www.opora.org.ua/news/1483-nedobrosovisna-politychna-konkurencija-u-chernigovi
Останні новини Чернігівщини
Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28
У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.
Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).
Чим живуть ветерани Чернігівщини: про потреби та точки дотику – з профільною міністеркою 15:20
Наталія Калмикова, міністерка у справах ветеранів України, відвідала Чернігівщину з новим робочим візитом. Сьогодні – в день четвертих роковин повномасштабного вторгнення.
Готовність Чернігівщини до повеней і паводків – на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС 15:16
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Основна увага – підготовці до можливої весняної повені. До засідання долучився заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Демчук.
Чернігівська команда - у п’ятірці найкращих на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики 15:14
З 21 до 22 лютого в Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.