Вирішення актуальних питаннь Ріпкінського району - на контролі першого заступника голови облдержадміністрації Станіслава Прокопенка
19 червня у Ріпкинському районі відбувся виїзний день-приймальня, під час якого керівництво облдержадміністрації, керівники обласних управлінь та організацій мали змогу відвідати сільські ради, здійснити прийом громадян у територіальних громадах, зустрітися з активом сіл, відвідати заклади соціальної сфери.
Заключною частиною виїзного дня-приймальні стали збори активу Ріпкинського району, які провів голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко. Відкриваючи збори активу, голова облдержадміністрації Володимир Хоменко визначив метою заходу налагодження відвертого діалогу між владою і людьми, вивчення їх життєвих потреб, допомогу у вирішенні щоденних проблем. "На сьогоднішній день влада визначила відповідальне завдання - модернізувати країну, зробити її сучасною, конкурентноздатною і динамічною. Програма економічних реформ на 2010-2014 роки, ініційована Президентом України Віктором Януковичем, "Заможне суспільство, конкурентноздатна економіка, ефективна держава" дає чіткі відповіді, як це завдання виконати."
Всі зауваження та недоліки, які були підняті як на зборах активу так і під час спілкування із жителями району, будуть відображені в дорученні голови облдержадміністрації, контроль за виконанням якого буде покладено на першого заступника голови облдержадміністрації Станіслава Прокопенка.
Сам Станіслав Миколайович у ході виїзного дня-приймальні облдержадміністрації спілкувався з мешканцями сіл Радуль та Задеріївка.
Серед нагальних завдань - облаштування та організація роботи пункту базування та техогляду катерів та човнів на Дніпрі, утеплення дитячого садочку, перенесення туалетів місцевої школи з вулиці до приміщення. Вже в цьому році за сприяння першого заступника голови облдержадміністрації для вирішення цих проблем було виділено 100 тисяч гривень.
Але найбільшою бідою цих міст є повінь та розлив Дніпра. Станіслав Прокопенко особисто побував на місцях розливів, де потрібно в першу чергу провести роботи по підйому рівня доріг. На поточний ремонт доріг селища Радуль в цьому році виділено 250 тисяч гривень.
Спілкуючись з мешканцями сіл Радуль та Задеріївка перший заступник губернатора підкреслив, що значний прошарок питань потрібно вирішувати на законодавчому рівні. Це і зміни бюджетної політики, щоб фінансування розвитку регіонів було в повному обсязі, передбаченому бюджетом і своєчасне.
Станіслав Прокопенко також вважає за потрібне повернутися до питання створення на Чернігівщині територій пріоритетного розвитку у північних районах області. Це дасть змогу підвищити рівень зайнятості населення та збільшити обсяги інвестицій в регіон.
Станіслав Миколайович запевнив, що саме системна робота всіх гілок влади, центральнї обласної та районної, виконавчої та законодавчої дає можливість виконати всі поставлені завдання.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.
Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31
Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.
15 січня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.