Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 14:23:17

Виїзний день-приймальня у Ріпкинському районі

20.06.2012   07:13

19 червня у Ріпкинському районі відбувся виїзний день-приймальня, під час якого керівництво облдержадміністрації, керівники обласних управлінь та організацій мали змогу відвідати сільські ради, здійснити прийом громадян у територіальних громадах, зустрітися з активом сіл, відвідати заклади соціальної сфери.

Голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко у с. Вербичі. ознайомився з організацією ведення тваринництва в СФГ “Крокус”, яке є одним з провідних підприємств району, спеціалізується на вирощуванні зернових культур, зокрема круп’яних та виробництві молока.

У с.Олешня керівник області відвідав ТОВ “Папернянський кар’єр скляних пісків” – одне з провідних підприємств України з видобутку кварцових пісків для виробництва скла, який постачає продукцію на склозаводи України, Росії, Білорусії і продовжує розширювати коло клієнтів. Продуктивність фабрики – 700 тис. тонн збагачених пісків на рік.

У ДП “Добрянське лісове господарство” (смт Добрянка) Володимир Хоменко ознайомився з роботою цеху глибинної переробки деревини.

В рамках виїзного дня-приймальні у Ріпкинському районі голова облдержадміністрації Володимир Хоменко провів прийом мешканців району з особистих питань. Під час прийому також були присутні заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Микола Стрілець, голова райдержадміністрації Петро Головач. Мешканці району порушували питання ремонту доріг, надання кредитів молодим родинам, матеріального забезпечення Ріпкинської ЦРЛ тощо.

Заключною частиною виїзного дня-приймальні стали збори активу Ріпкинського району, які провів голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко. Участь у зборах взяли головний консультант-інспектор Головного управління з питань регіональної та кадрової політики Адміністрації Президента України Олег Шепетін, перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Микола Стрілець, заступники голови облдержадміністрації Віктор Геращенко та Віктор Тканко; голова Ріпкинської районної державної адміністрації Петро Головач та голова районної ради Віктор Бугай, начальники структурних підрозділів облдержадміністрації, окремих обласних управлінь, установ та організацій; керівники підприємств, установ та організацій району; сільські та селищні голови, представники громадськості.

Відкриваючи збори активу, голова облдержадміністрації Володимир Хоменко визначив метою заходу налагодження відвертого діалогу між владою і людьми, вивчення їх життєвих потреб, допомогу у вирішенні щоденних проблем. “На сьогоднішній день влада визначила відповідальне завдання – модернізувати країну, зробити її сучасною, конкурентноздатною і динамічною. Програма економічних реформ на 2010-2014 роки, ініційована Президентом України Віктором Януковичем, “Заможне суспільство, конкурентноздатна економіка, ефективна держава” дає чіткі відповіді, як це завдання виконати.”

Всі зауваження та недоліки, які були підняті як на зборах активу так і під час спілкування із жителями району, будуть відображені в дорученні голови облдержадміністрації, контроль за виконанням якого буде покладено на першого заступника голови облдержадміністрації Станіслава Прокопенка.

Останні новини Чернігівщини

Задоволено два позови про виплату державної допомоги дітям-сиротам із числа випускників

Задоволено два позови про виплату державної допомоги дітям-сиротам із числа випускників 14:01

Відтак, двоє випускників отримають відповідні виплати.

Поліція разом з військовою службою правопорядку патрулюють вулиці

Поліція разом з військовою службою правопорядку патрулюють вулиці 13:57

Спільні наряди несуть службу не тільки в Чернігові, а й у місцях дислокації військових гарнізонів на території області.

Владислав Атрошенко придбав апарат ШВЛ для міської лікарні, яка прийматиме хворих з коронавірусом

Владислав Атрошенко придбав апарат ШВЛ для міської лікарні, яка прийматиме хворих з коронавірусом 12:11

Протягом останніх днів для міської лікарні № 2, яка першою прийматиме можливих хворих на коронавірус, закупили п’ять нових апаратів штучної вентиляції легень.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 11:04

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

У Чернігові, Ніжині та Прилуках можна шукати роботу онлайн – по карті вакансій міста

У Чернігові, Ніжині та Прилуках можна шукати роботу онлайн – по карті вакансій міста 10:56

Інтерактивною картою вакансій можуть скористатися бажаючі знайти роботу не лише у місті Чернігові, а й у містах Ніжині та Прилуках. Адже заявлені у службу зайнятості вакансії знаходяться у вільному доступі в мережі Інтернет.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини