Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 23:53:27

Наприкінці червня в Сеньківці відбудеться Міжнародний молодіжний фестиваль “Дружба-2012”

18.06.2012   16:45

18 червня заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко провів чергове засідання організаційного комітету з підготовки та проведення щорічного Міжнародного молодіжного фестивалю “Дружба-2012”.

Метою проведення фестивалю є розвиток співробітництва та поглиблення міжнародної співпраці у сфері молодіжної політики між Україною, Російською Федерацією, Республікою Білорусь, з врахуванням завдань співтовариства “Єврорегіон “Дніпро”.

Приймаючою стороною цього року буде Республіка Білорусь. Тематика заходу цілком присвячена молодіжному напрямку.

Розпочнеться фестиваль урочистим відкриттям Міжнародного молодіжного табору 27 червня. Під час його роботи проходитимуть спортивні змагання з екстремальних видів спорту, зустрічі байкарів, виставки графіті та виробів, що виготовлені руками молоді тощо. Урочистості з нагоди Всесвітнього Дня молоді традиційно розпочнуться з мітингу 30 червня.

Як і в попередні роки, передбачається розміщення виставок, присвячених Шевченківській тематиці, чемпіонату Європи з футболу – 2012, розгортання торгових рядів у ярмарковому містечку, виставок-презентацій підприємств області, виставок-експозицій товарів, виставок творів народних майстрів.

Учасники сьогоднішнього засідання обговорили проблемні питання, які виникли під час підготовки заходу, зокрема, вивозу сміття, цілодобового забезпечення учасників молодіжного табору медичною допомогою та медикаментами, питною водою тощо.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.