Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 січня, 19:53:57

Прес-конференція міського голови Ніжина

29.12.2017   11:06

«Описати кількома реченнями увесь 2017 рік дуже складно, навіть, якщо мова повинна йти лише про економічну чи лише про соціальну складову. Тому сьогодні спробуємо окреслити найважливіші і найвизначніші чинники, які проявились у році, що минає, і матимуть істотний вплив на розвиток нашого міста у майбутньому. Якщо провести паралель між основними загальнодержавними досягненнями, а це, в першу чергу, поглиблення міжнародних зав’язків (безвізовий режим з Європейським Союзом, ратифікація Угоди про асоціацію Україна-ЄС), - Ніжин був на одній хвилі з столицею...», - так розпочав свою доповідь міський голова.

Серед питань, які цікавили журналістів були:

1. У випадку розробки стратегії міста, яка гарантія того, що стратегія буде підтримана міською радою та реалізована в подальшому?

2. Прийнято бюджет міста-2018, який напрямок фінансування ви вважаєте пріоритетним в наступному році?

3. За цей рік, з якими найбільше проблемами до Вас зверталися громадяни Ніжина?

4. У наступному році, на Вашу думку, міська рада має найбільше сконцентрувати увагу на якій сфері Ніжина?

5. За прогнозами, які масштабні проекти мають початись втілюватись у наступному році?

6. Чи будуть створюватися нові обладнані місця для паркування транспорту в місті?

7. Чи не є мавпуванням передпроектні пропозиції центральної частини Ніжина?

Підводячи підсумки, Анатолій Валерійович підкреслив: «Практика розвинених  держав свідчить, що прориву досягає лише та громада, яка активно приймає участь у справах міста, яка активно долучається, а не стоїть осторонь. Перед нами багато амбітних цілей, але досягти ми їх зможемо лише разом, бо розвиток нашого міста – це наша спільна справа».


Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

В ОДА відбулися консультації стосовно приєднання до ОТГ двох сільських рад Сосницького району

В ОДА відбулися консультації стосовно приєднання до ОТГ двох сільських рад Сосницького району 19:06

Сьогодні в Чернігівській ОДА продовжилися консультації з громадами. Заступники голови ОДА Олександр Савченко та директор Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Олександра Хомик зустрілися з представниками Авдіївської та Шаболтасівської сільських рад Сосницького району.

Герої Крут: пам’ятаємо і шануємо

Герої Крут: пам’ятаємо і шануємо 18:55

29 січня на Чернігівщині на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» відбувся пам’ятний захід до чергової річниці подвигу студентського війська українських патріотів.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:41

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь 11:45

Протягом минулого року на обліку в службі зайнятості перебували 9,8 тис. громадян віком до 35 років, а це майже 30% від загальної кількості безробітних, - кажуть у службі зайнятості.

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік 11:20

Будівництво нового сучасного дитячого садка на Масанах, капітальні ремонти й тепломодернізація будівель шкіл, капітальний ремонт пологового будинку, будівництво нового корпусу музичної школи №1 - ці та багато інших робіт виконувалися минулого року в Чернігові коштом міського бюджету. Організацію цих будівництв від імені міста забезпечує Управління капітального будівництва (УКБ) Чернігівської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини