Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 11:04:23

Міська рада включила до порядку денного 11 додаткових питань

21.12.2017   10:44

Сьогодні, 21 грудня, розпочала свою роботу двадцять шоста сесія Чернігівської міської ради сьомого скликання. На початку пленарного засідання зареєструвалося 34 депутата.

Міська рада включила до порядку денного 11 додаткових питань. Зокрема, звернення до Президента України, ВРУ, КМУ та МФУ щодо погашення заборгованості державного бюджету за надані пільги та житлові субсидії населенню, звернення до Прем’єр-міністра України, Міністра інфраструктури  та народного депутата України щодо прискорення прийняття рішення про передачу ЦМК ДЗ "Вузлова лікарня ст. Чернігів ПЗЗ" до кінця грудня 2017 року, а також звернення до Прем’єр-міністра України щодо прискорення прийняття нормативних документів, які б надали правову можливість роботи ЦЗО органів місцевого самоврядування.

Крім того, серед додаткових питань: про дострокове припинення повноважень депутата Чернігівської міської ради Вадима Соколюка, обраного від Чернігівської міської організації Політичної партії "Об’єднання "Самопоміч", на підставі його особистої заяви. Також депутати розглянуть питання щодо звільнення Ірини Мокроусової з посади директора КП "Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" Чернігівської міської ради відповідно до підстав, передбачених контрактом.

Після затвердження порядку денного депутати розглянули питання про дострокове припинення повноважень депутата Вадима Соколюка. "За" це рішення проголосувало 36 депутатів. Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко подякував депутату за плідну роботу, побажав йому успіхів на новій посаді, а також висловив сподівання, що він залишиться активним громадянином нашого міста.

З питаннями порядку денного можна ознайомитись за посиланням http://chernigiv-rada.gov.ua/news/view/10430, з проектами рішень міської ради - http://chernigiv-rada.gov.ua/project/rada. Також ведеться онлайн-трансляція пленарного засідання http://chernigiv-rada.gov.ua/info/7553.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Вогнеборці ліквідували 4 пожежі у природних екосистемах

Вогнеборці ліквідували 4 пожежі у природних екосистемах 10:49

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 3 га.

Переможці конкурсу дитячого малюнка

Переможці конкурсу дитячого малюнка "Кольорове місто" отримали нагороди 10:35

На майданчику біля краєзнавчого музею 17 вересня відбулося вручення нагород переможцям конкурсу «Кольорове місто», який стартував у квітні цього року.

Ніжин: продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік

Ніжин: продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік 10:27

Продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік. Прийом проектів буде проводитися до 30 вересня 2020 року.

Виставка творів Леоніда Могучова

Виставка творів Леоніда Могучова "Духовна спадщина України" 10:20

Відкрилася виставка талановитого чернігівського художника-графіка Леоніда Могучова «Духовна спадщина України» в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній».

Чернігів. ДОВІДКА

Чернігів. ДОВІДКА 10:13

На 1 липня 2020 року в місті проживали 286 тис. осіб, або 29% наявного населення області.