Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 травня, 23:45:04

Госпітальна рада Прилуцького госпітального округу розпочала роботу

14.12.2017   10:43

У сесійній залі міської ради відбулося перше засідання Госпітальної ради Прилуцького госпітального округу.

13 грудня представники мережі лікувальних закладів госпітального округу обрали керівний склад органу й обговорили нагальні питання охорони здоров'я.

Шляхом поіменного голосування головою ГРПГО визнано Юрія Полонця, головного лікаря КЛПЗ «Варвинська ЦРЛ».

Останній призначив своїм заступником головного лікаря Прилуцької ЦРЛ Володимира Колейка, а секретарем - головного лікаря КЗОЗ «Ічнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксану Денисенко.

Засідання відбувалося за участю начальника управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА Петра Гармаша, який відповів на питання щодо повноважень та подальшого функціонування госпітальної ради.

У рамках засідання також відбувся брифінг Петра Гармаша з представниками Прилуцьких ЗМІ. Вони цікавилися, як саме буде працювати рада, а головне — чого очікувати від медичної реформи в рамках округу.

Найближчим часом члени госпітальної ради вирішуватимуть питання:
– щодо реорганізації, перепрофілювання закладів, що надають стаціонарну меддопомогу в межах госпітального округу;
– визначатимуть трансферти між бюджетами учасників ГО для фінансування медичних програм;
– готуватимуть план розвитку ГО, який охоплюватиме безліч напрямків: логістика, дороги, транспортне сполучення, комунікації, будівництво, реконструкція, працевлаштування...


Прес-секретар міської ради Любов Рубан

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини