Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 січня, 04:53:44

Представники Британської ради в Україні відвідали Чернігівську міську раду

24.11.2017   08:20

23 листопада, у Чернігівській міській раді відбулася зустріч з представниками Британської ради в Україні, які є також учасниками програми «Активні громадяни».

Гостей у міській раді радо привітали начальник управління стратегічного розвитку міста Борис Атрощенко та начальник фінансового управління Олена Лисенко.

Презентуючи учасникам зустрічі наше місто, Борис Атрощенко розповів про історію Чернігова, його ресурсний та туристичний потенціал, про роботу найбільш розвинених підприємств та співпрацю з містами-партнерами. Він також нагадав присутнім, що минулого року у Чернігові завдяки програмі «Активні громадяни» спільно з міською владою був проведений конкурс проектів з розвитку міського середовища. Всього на розгляд було подано 36 проектів, 6 з яких отримали фінансування. Їх тематика була різною: збільшення туристичної привабливості міста, розвиток міського середовища, проведення майстер-класів, тощо. Найбільш яскраві – це «Легенди, міфи та історія Чернігова в скульптурах», «До тебе моє місто промовляє», а також підтримка щорічного зимового фестивалю «Коза» та фестивалю креативності й інновацій «Натхнення – FEST». В рамках цих проектів на території «нижньої частини» Валу вже встановлений відлитий з металу символ міста – «клубок легенд», на міських будівлях створені графіті у стилі стрит-арт з портретами особистостей або тематичними малюнками, проведені майстер-класи від досвідчених експертів з креативності та інновацій у сферах освіти, психології, арт-урбаністиці, екології та мистецтва.

Начальник фінансового управління міської ради Олена Лисенко презентувала історію та основні засади запровадження Громадського бюджету (Бюджету участі) у місті Чернігові. Вона зазначила, що Бюджет участі створений для того, щоб чернігівці мали можливість донести свої ідеї. Зокрема, у цьому році за результатами розгляду до загальноміського голосування допущено 87 проектів, 19 з яких стали переможцями. Ці проекти реалізовуватимуться у 2018 році, на них виділено з міського бюджету 9,6 млн грн. Крім того, цього року було запроваджено електронне голосування за проекти Бюджету участі, яке працювало паралельно з паперовим.

Реалізація Громадського бюджету запускається в Чернігові вже третій рік поспіль. Кожного року робоча група аналізує минулорічний досвід і на його основі пропонує зміни до Положення. Мета цих змін – удосконалення для того, щоб проект був максимально справедливим, масовим та корисним для мешканців міста.

Після зустрічі в міській раді для представників Британської ради в Україні організована екскурсія містом.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 134 нових випадків COVID-19

Виявлено 134 нових випадків COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 січня в області зафіксовано 134 нових випадки COVID-19.

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі 12:45

Згідно з нормативними документами атестація випускників 9-х класів може проводитися в закладі освіти або у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Фахівцями Держпродспоживслужби виявлено порушення законодавства у сфері ринкового нагляду при розповсюдженні продукції

Фахівцями Держпродспоживслужби виявлено порушення законодавства у сфері ринкового нагляду при розповсюдженні продукції 12:30

Протягом ІV кварталу 2020 року відділом ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів проведено 9 планових перевірок характеристик продукції, під час яких виявлені порушення законодавства у сфері державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції. Також фахівцями відділу здійснено 2 позапланові перевірки.

Продуктивна співпраця та комунікація з бізнесом - пріоритет в роботі Чернігівської ОДА

Продуктивна співпраця та комунікація з бізнесом - пріоритет в роботі Чернігівської ОДА 12:25

Чернігівська ОДА готова вжити заходів для врегулювання проблемних питань у бізнесовій сфері та сприяти її подальшому розвитку.

У водія з ознаками сп’яніння патрульні виявили речовину, схожу на наркотичну

У водія з ознаками сп’яніння патрульні виявили речовину, схожу на наркотичну 12:12

Близько опівночі на вулиці Шевченка один з екіпажів патрульної поліції зупинив за порушення ПДР автомобіль Toyota Avensis. Як з’ясувалося, за кермом перебував 22-річний чернігівець.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини