Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 00:41:58

Відбулась семінар-нарада з головними інженерами та спеціалістами технічної служби хлібоприймальних та зернопереробних підприємств області

12.06.2012   16:27Агенцiя

12-го червня у м. Чернігові відбулась семінар-нарада з головними інженерами та спеціалістами технічної служби хлібоприймальних та зернопереробних підприємств області. Одним з питань, що було на порядку денному, стан забезпечення пожежної та техногенної безпеки зазначених об'єктів.

Незабаром розпочнеться гаряча пора збору врожаю. Щоб вчасно намітити та впровадити план пожежно-профілактичних заходів, ще в травні питання забезпечення пожежної безпеки місць збирання, переробки і зберігання врожаю 2012 року було розглянуто на спільній колегії Управління Держтехногенбезпеки в області і Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації. Крім того, 7 червня на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянуто питання щодо забезпечення  пожежної безпеки при збиранні і зберіганні нового врожаю.
 
"Торік на Чернігівщині під час зернозбиральної компанії в сільгосппідприємствах було зареєстровано 3 пожежі, якими завдано збитків на суму понад 250 тис. гривень. На даний час працівники Держтехногенбезпеки проводять детальні обстеження всіх підприємств, які мають відношення до жнив, вручають приписи керівникам об'єктів щодо усунення у визначені терміни виявлених недоліків.

Крім того, фахівцями проводяться протипожежні інструктажі, вручаються відповідні пам'ятки, роз'яснюються та відпрацьовуються дії на випадок виникнення пожежі. Особлива увага звертається на стан електрогосподарства, протипожежного водопостачання, установок пожежної автоматики, пристроїв блискавкозахисту, забезпеченість первинними засобами пожежогасіння, проведення вогнезахисної обробки дерев'яних конструкцій.

В кожному сільгосппідприємстві за участю співробітників Держтехногенбезпеки створені комісії по перевірці технічного стану та забезпеченню сільськогосподарської техніки засобами пожежогасіння, здійснюються перевірки боєздатності сільських пожежних команд.

До початку жнив залишилось небагато часу. Тож керівникам сільгосппідприємств потрібно його використати з максимальною користю, щоб якомога швидше усунути наявні недоліки в протипожежному захисті місць збирання, переробки та зберігання врожаю. Це дасть змогу не допустити випадків пожеж і тим самим уникнути непередбачених втрат." - зазначив у своєму виступі в.о. начальника відділу державного нагляду з питань пожежної безпеки Управління Держтехногенбезпеки в області майор служби цивільного захисту Петро Дьогтяр.


Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини