Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 жовтня, 14:33:03

Відбулась семінар-нарада з головними інженерами та спеціалістами технічної служби хлібоприймальних та зернопереробних підприємств області

12.06.2012   16:27Агенцiя

12-го червня у м. Чернігові відбулась семінар-нарада з головними інженерами та спеціалістами технічної служби хлібоприймальних та зернопереробних підприємств області. Одним з питань, що було на порядку денному, стан забезпечення пожежної та техногенної безпеки зазначених об'єктів.

Незабаром розпочнеться гаряча пора збору врожаю. Щоб вчасно намітити та впровадити план пожежно-профілактичних заходів, ще в травні питання забезпечення пожежної безпеки місць збирання, переробки і зберігання врожаю 2012 року було розглянуто на спільній колегії Управління Держтехногенбезпеки в області і Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації. Крім того, 7 червня на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянуто питання щодо забезпечення  пожежної безпеки при збиранні і зберіганні нового врожаю.
 
"Торік на Чернігівщині під час зернозбиральної компанії в сільгосппідприємствах було зареєстровано 3 пожежі, якими завдано збитків на суму понад 250 тис. гривень. На даний час працівники Держтехногенбезпеки проводять детальні обстеження всіх підприємств, які мають відношення до жнив, вручають приписи керівникам об'єктів щодо усунення у визначені терміни виявлених недоліків.

Крім того, фахівцями проводяться протипожежні інструктажі, вручаються відповідні пам'ятки, роз'яснюються та відпрацьовуються дії на випадок виникнення пожежі. Особлива увага звертається на стан електрогосподарства, протипожежного водопостачання, установок пожежної автоматики, пристроїв блискавкозахисту, забезпеченість первинними засобами пожежогасіння, проведення вогнезахисної обробки дерев'яних конструкцій.

В кожному сільгосппідприємстві за участю співробітників Держтехногенбезпеки створені комісії по перевірці технічного стану та забезпеченню сільськогосподарської техніки засобами пожежогасіння, здійснюються перевірки боєздатності сільських пожежних команд.

До початку жнив залишилось небагато часу. Тож керівникам сільгосппідприємств потрібно його використати з максимальною користю, щоб якомога швидше усунути наявні недоліки в протипожежному захисті місць збирання, переробки та зберігання врожаю. Це дасть змогу не допустити випадків пожеж і тим самим уникнути непередбачених втрат." - зазначив у своєму виступі в.о. начальника відділу державного нагляду з питань пожежної безпеки Управління Держтехногенбезпеки в області майор служби цивільного захисту Петро Дьогтяр.


Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

білорусь біля України готує аеродроми, казарми та залізницю для військ рф 21:53

У білорусі спостерігається розбудова військових аеродромів, будівництво казарм, а також перевірка білоруської залізниці для перевезення ешелонів з військовослужбовцями.

Аграрії Чернігівщини залучили понад ₴3,37 мільярда «доступних кредитів» 21:51

За програмою «Доступні кредити 5–7–9%» 33 626 аграріїв цьогоріч залучили 62,509 мільйона гривень кредитів.

Безпека в закладах освіти - пріоритетне завдання рятувальників Чернігівщини 21:46

Як спонукати сучасних дітей до навчання, особливо з такої важливої теми як правила безпеки життєдіяльності?

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору 21:38

Війна в Україні створює ще більш сприятливі умови для поширення кору. Військові дії спричинили руйнування медичної інфраструктури, ускладнили доступ людей до медичних послуг, зокрема вакцинації.

Послуги служби зайнятості онлайн

Послуги служби зайнятості онлайн 21:34

Записатися на прийом до фахівця служби зайнятості можна, не виходячи з дому.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини