У 51 об’єднаній громаді розпочинається виборчий процес
4 листопада розпочинається виборчий процес перших виборів місцевих депутатів та голів об’єднаних територіальних громад. Вибори призначені на 24 грудня 2017 року у 51 об’єднаній громаді (перелік є ТУТ) в 17 областях України, повідомляє ЦВК.
До складу цих 51 ОТГ увійшли 256 місцевих рад: 7 міських, 19 селищних та 230 сільських.
Що стосується Чернігівщини, то перші вибори проходитимуть у 4-х ОТГ: Височанській, Варвинській, Линовицькій та Городнянській.
За попередніми підрахунками, у цих виборах зможуть взяти участь понад 356,5 тис. виборців.
Загалом після виборів 24 грудня в Україні буде остаточно створено 665 об’єднаних територіальних громад, сформованих 3118 місцевими радами. Тобто майже 28 % колишніх місцевих рад вже об’єдналися у більш спроможні громади. В цих 665 ОТГ мешкають 5,7 млн людей – 13,4 % від загальної кількості населення країни.
Останні новини Чернігівщини
7 січня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1414 Російська агресія - Day 1414 Russian aggression
Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46
Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24
У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.
Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58
Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.