На Чернігівщині розпочав роботу осередок "Об’єднання Добровольців"
Обласний осередок Громадської організації «Об’єднання Добровольців» розпочав діяти на Чернігівщині. Від об’єднав навколо себе низку активних місцевих організацій: ДУК, УДА, ОУН, «Карпатська Січ», «Азов» та місцевих військових капеланів.
Представники новоспеченої організації обрали з-поміж себе керівника. Об’єднання добровольців» Чернігівщини очолила місцева активістка та волонтер Світлана Горюнова-Зубашевська.
«Першочергове завдання, яке ми перед собою ставимо – добитися, аби на Чернігівщині добровольців було визнано учасниками бойових дій. Щоб ці воїни отримали посвідчення УБД та належні пільги. І хоча наша облрада визнала добровольців, все закінчилося видачею одноразових компенсацій. Далі про цих хлопців забули. Ми хочемо, щоб добровольці отримали належні їм пільги, працюємо над тим, щоб і міська рада долучилася до цього процесу. Разом з тим, ми надалі активно займатимемося волонтерською допомогою для бійців в зоні АТО» – наголосила Світлана Горюнова-Зубашевська.
Жінка розповіла, що вчора «Об’єднання Добровольців» Чернігівщини зібралося на свою першу нараду. За тиждень домовилися зібратися знову, вже з конкретними пропозиціями на подальшу роботу.
«Мені дуже приємно що «Об’єднання Добровольців» розростається, тим паче, що у Чернігові до нашої організації долучилися кращі з кращих. Всі ми об’єднані спільною метою – щоб бійці-добровольці, які з початку російської агресії в Україні захищають наш з вами спокій, нарешті отримали належне визнання від держави. Чим більшою та потужнішою буде наша організація, тим з нами більше рахуватимуться у владних кабінетах. Я вітаю колег з Чернігівщини з початком роботи. Разом – ми сила!», – зазначила керівник ГО «Об’єднання Добровольців» Олена Живко.
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.