Аграрна партія впевнено зайняла друге місце за кількістю депутатських мандатів на Чернігівщині
За результатами виборів до об’єднаних територіальних громад, що пройшли 29 жовтня Аграрна партія впевнено зайняла друге місце по кількості депутатських мандатів в Чернігівській області.
З 320 депутатських мандатів в 14 громадах – 69 вибороли кандидати від Аграрної партії. Це 22% від загальної кількості депутатських мандатів.
Результати політичних партій виглядають так:
1. «Батьківщина» – 101 депутатський мандат (32%).
2. Аграрна партія України – 69 депутатських мандатів (22%).
3. «Наш край» – 43 депутатські мандати (13%).
4. БПП “Солідарність” – 37 депутатських мандатів (12%).
5. Радикальна партія Олега Ляшка – 33 депутатські мандати (10%).
6. Самовисуванці – 26 депутатських мандатів (8%).
7. Опозиційний блок – 5 депутатських мандатів (2%).
8. Українське об’єднання патріотів «УКРОП» - 3 депутатські мандати (1%).
9. Самопоміч – 2 депутатські мандати (0,6%).
Тріумфальну перемогу аграрії здобули в Куликівській селищній громаді. Висуванці від Аграрної партії вибороли 15 з 26 депутатських мандатів, або 58% від їх загальної кількості. Очолила Куликівську громаду також представниця Аграрної партії - Наталія Халімон.
Аграрії впевнено перемогли і в найбільшій міській громаді – Бобровицькій міській ОТГ. Отримали 14 з 34 депутатських мандатів або 41% від загальної кількості. Головою Бобровицької міської ОТГ стала кандидат від Аграрної партії Тетяна Ковчежнюк.
Загалом, у всіх міських ОТГ, в яких проходили вибори – Бобровицький, Ічнянській та Семенівській, найбільшу кількість депутатських мандатів отримала саме Аграрна партія – 29 з 86, впевнено випередивши всі інші політичні сили.
Як відзначив голова Чернігівської обласної організації Аграрної партії України Сергій Гайдай: “Аграрна партія об’єднала справжніх лідерів, що користуються повагою, багато зробили для своїх земляків та мають відповідальність до рідної землі та людей. Тому результат цих виборів є закономірний, хоча і не в повній мірі відображає весь потенціал Аграрної партії”.
Прес-служба Чернігівської обласної організації Аграрної партії України
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.