Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 07:36:34

Компенсація пільгових перевезень: обговорення в сесійній залі міської ради

28.10.2017   08:49

На пленарному засіданні 24-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання, яке відбулося 26 жовтня, депутати затвердили Програму компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян у міському електро- та автомобільному транспорті загального користування на 2018 рік.

Сума цієї компенсації дуже велика – 80 млн грн. У порівнянні з минулим роком, враховуючи зростання вартості проїзду, ця сума виросла на 25 млн грн (2017 рік - 55 млн грн).

Враховуючи це, в сесійному залі виникло обговорення того, як бути далі: адже рано чи пізно виділяти на компенсацію пільгового проїзду такі постійно зростаючі суми місто не зможе. Разом з тим, давно вже звучать пропозиції щодо впровадження системи монетизації пільг, системи адресної допомоги людям пільгових категорій, а також запровадження електронного квитка.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко висловив свою думку з цього приводу: «Я – за, я підтримую монетизацію. Це в принципі загальнодержавна задача. Давайте разом її втілювати».

Про запровадження електронних сервісів, які могли би служити для точного обрахунку використаних пільгових поїздок, міський голова висловився обережніше. Він сказав, що готовий до змін. Проте, поки що пропозиції, які надходять, не є однозначно вигідними. Міський голова запросив депутата, який підняв це питання теж взяти активну участь у колективній роботі з пошуку ефективного рішення.

Крім того, депутатами було підняте питання забезпечення безоплатним проїздом у громадському транспорті окремих працівників, зокрема, дільничних лікарів, які обслуговують виклики додому, та патронажних медичних сестер.

В результаті обговорення різних шляхів вирішення цього питання присутні домовилися, що Програма компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян у міському електро- та автомобільному транспорті все-таки буде прийнята без правок. А питання щодо забезпечення безоплатним проїздом у громадському транспорті окремих працівників буде розглянуте на засіданні виконавчого комітету міської ради або на пленарному засіданні сесії, коли затверджуватиметься бюджет міста на 2018 рік.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 640 нових випадків COVID-19

Виявлено 640 нових випадків COVID-19 16:46

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 28 листопада в області зафіксовано 640 нових випадків підтвердженого діагнозу COVID-19.

Про вдосконалення та оптимізацію мережі ЦНАПів на Чернігівщині

Про вдосконалення та оптимізацію мережі ЦНАПів на Чернігівщині 13:20

Реформа децентралізації та адміністративно-територіального устрою передбачає реформування системи надання адміністративних послуг.

Відбулась перша сесія новообраної Корюківської районної ради

Відбулась перша сесія новообраної Корюківської районної ради 13:06

26 листопада відбулась перша сесія новообраної Корюківської районної ради VIII скликання.

Прилуки: триває осіннє прибирання міста

Прилуки: триває осіннє прибирання міста 13:00

Працівники комунальних служб та жителі приватного сектору і багатоповерхівок прибирають опале листя, рештки городництва та обпилюють дерева і кущі.

Ніжин: відбулося засідання позачергової 2 сесії міськради

Ніжин: відбулося засідання позачергової 2 сесії міськради 12:50

27 листопада відбулося засідання позачергової другої сесії міської ради VIIІ скликання під головуванням міського голови Олександра Кодоли.