Потяг Єднання знову на Чернігівщині
Дев’ятий Потяг Єднання України «Труханівська Січ» 19 жовтня прибув у Чернігів. Уже завтра він поїде до Києва.

З 17 жовтня потяг перебував на станції «Крути». Там учасники всеукраїнської акції взяли участь у толоці, організованій для впорядкування Меморіалу пам’яті Героїв Крут, а також у підготовці до відзначення сторіччя бою під Крутами.
У Чернігові юнаків та дівчат з усієї України зустрічали заступник голови — керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова, директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА Ніна Лемеш, директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА Олександр Левочко, учнівська молодь, громадськість.
— Проведення таких заходів — це частина боротьби з ворогом, якому протистоять справжні патріоти на сході України. Приємно бачити молодь, якій небайдужа доля рідної землі. Маємо пам’ятати, що наша сила в єдності, — звернулася до присутніх Наталія Романова.
На залізничному вокзалі Чернігова також проведено флешмоб «Нам потрібне мирне небо».
Цього ж дня вихованці Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою розповіли учасникам ініціативи про виставку «Блок пост пам’яті», що нині представлена у КП «Обласний молодіжний центр» Чернігівської обласної ради. Зі словами вітання до гостей звернувся й голова ГО «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський.
Учасники 9-го Потягу Єднання України також ознайомилися з роботою Чернігівської обласної організації ТСО України. Запланований й перегляд тематичних фільмів.
Довідково. Всеукраїнська акція «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» започаткована за ініціативи 86 громадських та волонтерських організацій за підтримки Президента України в рамках реалізації програми з підтримки національної єдності.
Мета заходу — сприяти консолідації суспільства та взаєморозумінню мешканців різних куточків України, піднесенню патріотичного духу українців, а також популяризації національної культури. Ініціатива спрямована на розвиток волонтерського руху, активізацію міжрегіонального співробітництва, посилення діалогу та зміцнення взаєморозуміння жителів різних регіонів держави у справі розбудови України.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27
У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.
Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44
Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.
Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12
За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).
Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34
Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.