Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 02:50:42

Багатодітні сім’ї Чернігівщини отримують молодих корів

10.10.2017   12:08Агенцiя

Сім таких родин, що проживають у сільській місцевості Варвинського, Корюківського, Куликівського і Талалаївського районів, уже отримали високопродуктивних нетелей у свої господарства. При цьому вони мали змогу самостійно вибирати худобу за власними вподобаннями.

Загалом цьогоріч планується передати ще 28 корів багатодітним сім’ям області. На ці потреби з обласного бюджету виділено понад мільйон гривень.

Допомога надається в рамках реалізації Програми передачі нетелей багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості Чернігівської області, на 2016-2020 роки.

На сьогодні кошти передані місцевим бюджетам. Тепер структурні підрозділи агропромислового розвитку РДА визначають господарства, в яких купуватимуть худобу, та укладають відповідні договори.

Минулоріч у рамках реалізації Програми багатодітним родинам з сільської місцевості 20 районів Чернігівщини передали 39 молодих високопродуктивних корів. Не було бажаючих у Талалаївському районі, а родина з Куликівщини відмовилась отримувати худобу.
 

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини